تحقیقات جنایی در مورد حذف پیامک‌های حمله به کنگره آمریکا


3669432 - تحقیقات جنایی در مورد حذف پیامک‌های حمله به کنگره آمریکا

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، قرار است این موضوع مورد پیگرد قضائی قرار بگیرد و بازرس کل وزارت امنیت داخلی آمریکا تحقیقات جنایی را در مورد حذف پیامک‌های مربوط به روزهای منتهی به حمله به کنگره آمریکا آغاز کرده است. بر اساس رونوشتی از نامه‌ای که گلدیس آیالا، معاون بازرس کل وزارت امنیت داخلی آمریکا به سرویس مخفی ارسال کرده، به این سازمان دستور داده شده تا تحقیقات داخلی خود را متوقف کند.

سرویس مخفی در بیانیه‌ای، دریافت نامه آیالا را تأیید کرد. این سازمان وعده “بازبینی کامل قانونی” را داده تا اطمینان حاصل شود که “کاملاً با همه سازمان‌های نظارتی همکاری می‌کند”.

بیشتر بخوانید :   فناوری انتخاب دستی شبکه رادیویی میزبان در ۷ استان دیگر

اخبار مربوط به پیامک‌های حذف شده هفته گذشته و زمانی منتشر شد که دفتر بازرس کل وزارت امنیت داخلی آمریکا اعلام کرد پیامک‌های سرویس مخفی در روزهای ۵ و ۶ ژانویه در قالب بخشی از “برنامه جایگزینی دستگاه‌ها” حذف شده است. قرار بود مأموران این سازمان قبل از جایگزینی دستگاه‌ها از پیامک‌های خود نسخه پشتیبان تهیه کنند، اما مشخص نیست که این اتفاق افتاده یا خیر.

در حالی که سرویس مخفی به کمیته رسیدگی کننده به رویدادهای ۶ ژانویه در مجلس نمایندگان گفته که “در حال حاضر” از هرگونه پیامک گم شده بی اطلاع است، اما اذعان کرد که همچنان در تلاش برای بازیابی پیامک‌ها است.

Rate this post

آموزش اینستاگرام؛ از اولین قدم تا کسب درآمد - آکادمی نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها