جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

راه‌اندازی خدمات نسل پنجم در آمریکا یک سال به تأخیر افتاد


3887483 - راه‌اندازی خدمات نسل پنجم در آمریکا یک سال به تأخیر افتاد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، علت این تأخیر آن است که شرکت‌های هواپیمایی برای بهسازی هواپیماها تلاش می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند فرکانس‌های نسل پنجم با دستگاه‌های رادیویی و ارتباطی هواپیماها دچار تداخل نمی‌شوند.

این دو اپراتور تلفن همراه در ژانویه توافق کردند راه اندازی برخی از دکل‌های بی‌سیم در نزدیکی فرودگاه‌ها را تا ۵ ژوئیه به تأخیر بیاندازند. وریزون روز جمعه تصریح کرد توافق جدید به آن اجازه می‌دهد “محدودیت‌های داوطلبانه برای استقرار شبکه نسل پنجم خود در اطراف فرودگاه‌ها را به شکل چند مرحله‌ای طی ماه‌های آینده برطرف کند و در نتیجه مصرف‌کنندگان و کسب‌وکارهای بیشتری از قابلیت‌های فوق‌العاده فناوری نسل پنجم بهره‌مند خواهند شد.”

ای تی اند تی هم افزوده سیستم مناسب‌تری برای کنترل قدرت سیگنال‌های خود در اطراف باند فرودگاه ایجاد کرده که به این اپراتور امکان می‌دهد دکل‌های بیشتری را فعال کرده و قدرت سیگنال‌های خود را افزایش دهد. این اپراتور افزود که داوطلبانه و با حسن نیت تصمیم گرفته تا اقدامات پیشگیرانه متناسب‌تری را اجرا کند تا خطوط هواپیمایی زمان بیشتری برای بهسازی تجهیزات در اختیار داشته باشند.

بیشتر بخوانید :   آمازون مرخصی با حقوق را برای کارمندان مبتلا به کرونا لغو کرد

نگرانی‌ها مبنی بر اینکه راه اندازی خدمات نسل پنجم می‌تواند عملکرد ارتفاع‌سنج‌های هواپیماها را مختل کرده و فرود در هوای بد را مشکل کند افزایش یافته است. راه اندازی آزمایشی خدمات نسل پنجم، در اوایل سال جاری منجر به اختلال در برخی از فرودگاه‌های ایالات متحده شد.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل