جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

وزیر ارتباطات به نائین رفت/ بازدید از بیمارستان افضلیان


4184247 - وزیر ارتباطات به نائین رفت/ بازدید از بیمارستان افضلیان

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس جمهور و هیئت دولت در بیست و پنجمین سفر استانی خود صبح پنجشنبه وارد اصفهان شدند. در این سفر عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان نماینده تام‌الاختیار رئیس جمهور به شهرستان نائین و خور و بیابانک رفت.

او بدو ورود خود به نائین و پس از استقبال رسمی توسط امام جمعه این شهرستان و مسئولان محلی به گلستان شهدای نائین رفت و به مقام شهدا ادای احترام کرد. زارع‌پور سپس در آستان مقدس «سیدعلی» نائین حاضر شد و به زیارت این امامزاده پرداخت.

وزیر ارتباطات سپس از ایستگاه CNG مادر شهرستان نائین بازدید به عمل آورد. این ایستگاه CNG وظیفه گازرسانی به شرق استان اصفهان را دارد که در این ایستگاه به صورت سیار و با کامیون به این مناطق گازرسانی می‌شود.

بیشتر بخوانید :   ۲۰ دستگاه به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند متصل شده‌اند

در ادامه زارع‌پور به پروژه نیمه تمام ساخت بیمارستان افضلیان سر زد و مشکلات بر سر راه افتتاح و تکمیل این پروژه را بررسی کرد. او قول مساعدت برای همکاری دولت در جهت تکمیل هرچه سریع‌تر این بیمارستان داد.

گفتنی است، وزیر ارتباطات در ادامه سفر خود به دیدار خانواده شهدا خواهد رفت و از پروژه‌های عمرانی شهرستان نائین نیز بازدید خواهد کرد. او همچنین در جلسه شورای اداری شهرستان حاضر خواهد شد و پس از آن دیدارهای مردمی خواهد داشت.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل