جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

هشدار روسیه درباره احتمال درگیری نظامی به علت حملات سایبری غرب


4104605 - هشدار روسیه درباره احتمال درگیری نظامی به علت حملات سایبری غرب

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، این هشدار پس از آن صادر شد که وب سایت وزارت مسکن روسیه در هفته گذشته هک شد و جستجوی اینترنتی این سایت منجر به نمایش عبارت “شکوه اوکراین” به زبان اوکراینی شد.

وزارت خارجه روسیه در بیانیه‌ای اعلام کرد زیرساخت‌های حیاتی و نهادهای دولتی روسیه در معرض حملات سایبری قرار گرفته‌اند و شخصیت‌هایی در ایالات متحده و اوکراین را مسئول این حملات عنوان کرد.

در این بیانیه آمده است: مطمئن باشید روسیه اقدامات تهاجمی را بی پاسخ نخواهد گذاشت. تمام گام‌های ما مطابق با قوانین روسیه و قوانین بین‌المللی بوده و سنجیده و هدف‌مند خواهند بود.

بیشتر بخوانید :   ارتش آمریکا لیزر۳۰۰ کیلوواتی می سازد

در بیانیه‌ای که توسط رئیس واحد امنیت اطلاعات بین‌المللی این وزارتخانه صادر شد، آمده است: «نظامی‌سازی فضای اطلاعاتی توسط غرب و تلاش برای تبدیل آن به عرصه رویارویی بین‌دولتی، خطر درگیری مستقیم نظامی با پیامدهای غیرقابل پیش‌بینی را به شدت افزایش داده است».

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در ماه می‌گفت تعداد حملات سایبری به روسیه توسط “ساختارهای دولتی” خارجی چندین برابر افزایش یافته و از مقامات این کشور خواست تا برای تقویت امنیت در حوزه فناوری اطلاعات بیشتر تلاش کنند.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل