جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

تگزاس درباره حساب های کاربری جعلی توئیتر تحقیق می کند


3902510 - تگزاس درباره حساب های کاربری جعلی توئیتر تحقیق می کند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، پکستون در یک بیانیه خبری اعلام کرد حساب های کاربری نامعتبر، احتمالا به افزایش ارزش توئیتر منجر شده اند. بنابراین او تصمیم دارد با توجه به قانون رفتارهای تجاری فریب دهنده این ایالت تحقیقاتی انجام دهد. قانون مذکور برای مقابله با تبلیغات، کسب وکارها و کاربران گمراه کننده ایجاد شده است.

در همین راستا به توئیتر دستور داده شده اسناد ویرایش نشده مربوط به تعداد کاربران فعال خود از سال ۲۰۱۷ میلادی، حجم حساب های کاربری نامعتبر طی این بازه و روش های مورد استفاده برای محاسبه تعداد حساب های کاربری جعلی را ارائه کند. همچنین این شبکه اجتماعی باید مدل تبلیغاتی خود از جمله درآمدش در ایالت تگزاس را نیز به مقامات ارائه دهد.

بیشتر بخوانید :   اختلال جدید در موبایل های گوگل دردسرساز شد

دفتر دادستانی کل ایالت تگزاس در حالی خواهان تحقیق در توئیتر است که ایلان ماسک، مدیر ارشد اجرایی تسلا ظاهراً سعی دارد پیشنهاد خود برای خرید توییتر را لغو کند. وی چند هفته قبل ادعا کرده بود تعداد بات های این پلتفرم احتمالا بسیار بیشتر از مواردی است که مدیریت آن گزارش کرده است.

دادستان کل ایالت تگزاس از چند شرکت بزرگ فناوری از جمله گوگل و متا به دلیل عملکردهایشان شکایت کرده است. اما هنوز مشخص نیست پکستون تصمیم دارد علیه توئیتر شکایت کند یا خیر.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل