جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

اعضای جدید کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات منصوب شدند


1653931350 946 4040786 - اعضای جدید کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات منصوب شدند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل وزارت ارتباطات، عیسی زارع‌پور در حکمی رسول جلیلی، محمد خوانساری، شهاب جوانمردی، حسین میرزاپور و حسین نعمتی را به‌عنوان اعضای جدید کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات منصوب کرد.

دکتر رسول جلیلی دارای مدرک دکتری مهندسی کامپیوتر از دانشگاه سیدنی استرالیا و رئیس دانشگاه صنعتی شریف و دانشیار و عضو هیئت‌علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر این دانشگاه است.

وی ۹ سال سابقه عضویت در شورای عالی فضای مجازی و بیش از ۲۶ سال سابقه فعالیت در بخش دانشگاهی و در بخش خصوصی به‌عنوان مؤسس و راهبر شرکت‌های دانش‌بنیان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در کارنامه خود دارد.

دکتر محمد خوانساری دارای مدرک دکتری مهندسی کامپیوتر از دانشگاه صنعتی شریف است. وی معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات و دانشیار و عضو هیئت‌علمی دانشکده علوم و فنون نوین دانشگاه تهران است که بیش از ۵ سال سابقه ریاست پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات را نیز در سوابق خود دارد.

دکتر شهاب جوانمردی دارای مدرک دکتری DBA از دانشگاه بوردو فرانسه است که از سال ۱۳۸۶ مدیرعاملی یکی از شرکت‌های دانش بنیان حوزه ICT را برعهده دارد. عضویت در هیئت‌مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران و نایب‌رئیس کمیسیون اقتصاد دیجیتال سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران از فعالیت‌های وی به شمار می‌رود.

بیشتر بخوانید :   بررسی خرید ۱۶ میلیارد دلاری مایکروسافت در اروپا

دکتر حسین میرزاپور دانش‌آموخته دکتری دانشگاه مونترال کانادا است. دستیار وزیر ارتباطات در امور راهبردی و بین‌الملل، قائم‌مقام پژوهشکده سیاست‌گذاری علم، فناوری و صنعت دانشگاه صنعتی شریف، رئیس کارگروه داده و حکمرانی ستاد هوشمندسازی و اقتصاد دیجیتال معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری و بنیان‌گذار و رئیس هیئت‌مدیره آزمایشگاه داده و حکمرانی از جمله سوابق وی محسوب می‌شود.

حسین نعمتی دارای مدرک کارشناسی ارشد و مدیرعامل اسبق شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است. وی در سال‌های ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۰ عضو هیئت‌مدیره شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران نیز بوده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین از تلاش‌های اعضای پیشین کمیسیون، آقایان دکتر سید احمد معتمدی، مهندس ناصر علی سعادت و مهندس محمود حسن‌زاده قرائی قدردانی کرده و برای مرحوم دکتر مسعود اخوان فرد عضو صاحب‌نظر فقید این کمیسیون که سال گذشته به رحمت ایزدی پیوست، علو درجات را از درگاه الهی مسئلت کرده است.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل