جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

توئیتر چینی یک حساب کاربری ناقض قوانین را مسدود کرد


3989201 - توئیتر چینی یک حساب کاربری  ناقض قوانین را مسدود کرد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، شبکه اجتماعی مذکور لیانگ( یکی از بنیانگذاران وب سایت Trip.com ) را به نقض قوانین اش متهم کرده است.

ویبو که پلتفرمی مشابه توئیتر است دقیقاً به قانون نقض شده اشاره نکرده و هنوز مشخص نیست ممنوعیت لیانگ از چه زمان آغاز شده است. البته روز گذشته کاربران آنلاین متوجه تغییراتی در حساب کاربری لیانگ با ۸۱۷ هزار فالوئر شدند.

وی یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی بزرگترین پلتفرم سفر در چین است. اکنون در حساب کاربری ویبو وی بیانیه ای دیده می شود مبنی برآنکه کاربر به دلیل نقض قوانین و مقررات مرتبط مسدود شده است.

هفته گذشته لینگ متنی در حساب کاربری وی چت یک موسسه به نام Center for China منتشر و در آن به این موضوع پرداخته بود که سیاست های محتاطانه جلوگیری ازا نتشار اپیدمی ممکن است به اقتصاد و زندگی مردم آسیب برساند. این پست بعدا حذف شد.

بیشتر بخوانید :   برقراری اولین رومینگ بین‌المللی ۵G توسط ایرانسل

مقامات چین نسبت به سیاست های کوویدصفر حساسیت زیادی دارند و اقدامات سختگیرانه تری برای کنترل شیوع این ویروس اتخاذ کرده اند. همچنین آنها تهدید کرده اند اقداماتی علیه مخالفان این روش نیز اتخاذ می کنند.

چین ادعا می کند مجبور به اتخاذ استراتژی کوویدصفر است زیرا کاهش محدودیت ها به تعداد زیاد مرگ و میر و فشار زیادبر سیستم پزشکی منجر می شود.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل