جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

دوره شکوفایی صنعت فناوری اطلاعات هند به سرآمد


4108370 - دوره شکوفایی صنعت فناوری اطلاعات هند به سرآمد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، سرویس های نرم افزار این صنعت که ارزش آن به ۱۹۴ میلیارد دلار می رسد، در دوره شیوع همه گیری به کسب وکارهای مختلف کمک کردند تا خود را با روش های خرید آنلاین و دورکاری منطبق کنند. اما اکنون با بازگشت کارمندان به دفاتر کاری و فشار جنگ روسیه و اوکراین بر بودجه های مشتریان اروپایی، این بخش با کاهش تقاضا روبرو شده است.

در گزارش این موسسه مالی آمده است: ما پیش بینی می کنیم رشد درآمد کاهش یابد و سود قبل از بهره و مالیات به دلیل تورم نیز کمتر شود. هرچند چشم انداز این صنعت در هند در بخش های خدمات و نرم افزار مثبت باقی می ماند، اما چرخه هزینه های صنعت فناوری به طور ساختاری شناور خواهد بود. ما معتقدیم ریسک های نزولی بیشتری درباره فرضیات درباره درآمدها وجود دارد.

بیشتر بخوانید :   هدیه ویژه ایرانسل برای عید نیمه شعبان اعلام شد

جی پی مورگان پیش بینی می کند روند نزولی صنعت فناوری در ۲۰۲۳ میلادی بدتر شود که یکی از دلایل آن کاهش احتمالی سفارش ها از بازارهای کلیدی مانند آمریکا است. زیرا در این بازارها نیز رشد اقتصادی در حال کاهش است.

از سوی دیگر پیش بینی می شود صنعت فناوری اطلاعات به دلیل کارزار دستیابی به نیروی انسانی مستعد با کاهش سودآوری روبرو شود و این امر هزینه های استخدام و نگهداری کارمندان را افزایش داده است.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل