جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

از تولید دانش‌بنیان و اشتغال آفرین حوزه ICT حمایت می شود


4045368 - از تولید دانش‌بنیان و اشتغال آفرین حوزه ICT حمایت می شود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت ارتباطات، با تشکیل سومین جلسه کارگروه ویژه اقتصاد دیجیتال مصوبات پیشنهادی کمیسیون این کارگروه به تصویب رسید.

سومین جلسه کارگروه ویژه اقتصاد دیجیتال به ریاست عیسی‌زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، احسان خاندوزی وزیر امور اقتصاد و دارایی و نمایندگان تام الاختیار وزارت تعاون، وزارت دفاع، سازمان صدا سیما و بانک مرکزی اعضای این کارگروه در وزارت ارتباطات برگزار شد.

در ابتدای این جلسه وزیر ارتباطات دستور جلسه این نشست را با موضوع «تسهیل شروع کسب‌وکارهای حوزه اقتصاد دیجیتال و دانش‌بنیان»، «آئین‌نامه حمایت از تولید دانش‌بنیان و اشتغال آفرین در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و اقتصاد دیجیتال کشور»، «تسهیل تصویب آئین‌نامه‌های حمایت از تولید دانش‌بنیان و اشتغال آفرین مرتبط با حوزه اقتصاد دیجیتال در کشور»، «بررسی حذف اینماد (نماد اعتماد الکترونیکی) از مجوز شروع به کار کسب و کارها» و «عضویت وزیر ارشاد در کارگروه اقتصاد دیجیتال» را اعلام کرد.

بیشتر بخوانید :   قرارگاه راهیان پیشرفت در استان مرکزی راه اندازی می‌شود

در ادامه این جلسه اعضا نظرات خود را درباره موضوعات مطرح شده عنوان کردند و مصوبات مربوط به تسهیل شروع کسب‌وکارها، کلیات آئین‌نامه حمایت از تولید دانش‌بنیان و اشتغال آفرین در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و اقتصاد دیجیتال کشور و عضویت وزیر ارشاد در کارگروه ویژه اقتصاد دیجیتال به تصویب رسید.

همچنین، به دلیل درخواست وزیر صمت جهت عدم حضور در جلسه، بررسی حذف اینماد از مجوز شروع به کار کسب و کارها به جلسه‌ای با حضور ایشان و جلسه بعدی کارگروه ارجاع شد.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل