جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

اتمام پویش ختم سوره یس و استقبال گسترده از طرح آزادسازی زندانیان


4150227 - اتمام پویش ختم سوره یس و استقبال گسترده از طرح آزادسازی زندانیان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، پویش «ختم سوره یس» که با آغاز ماه مبارک رمضان و با هدف ترویج فرهنگ اسلامی و قرائت قرآن کریم کلید خورده و به دنبال «آزادی زندانیان جرایم غیرعمد به ویژه بانوان سرپرست خانوار بود، با استقبال هموطنان و روزه داران مواجه شد.

در این پویش مردمی که به همت اپراتور اول تلفن همراه طرح ریزی شد، مشترکان تلفن‌همراه می توانستند به صورت رایگان با شماره «۹۹۹۸» تماس گرفته و در ثواب ختم سوره «یس» سهیم شوند.

همراه اول هم اعلام کرده بود که در راستای مسوولیت اجتماعی خود، متناسب با تعداد ختم سوره «یس» نسبت به اختصاص منابع مالی لازم برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد (بویژه بانوان سرپرست خانوار) اقدام می کند.

با توجه به اینکه در طول اجرای این پویش بیش از یک میلیون و ۱۷۰ هزار تماس با مدت زمان ۳ میلیون و ۳۴۵ دقیقه شنیدن کلام وحی، به ثبت رسید، همراه اول در ازای این مشارکت عمومی، رقمی بیش از ۷ میلیارد ریال را از محل بودجه مسوولیت اجتماعی خود و از طریق «ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند» برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد اهداء می کند.

بیشتر بخوانید :   مجری سند تحول دولت در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شد

علاوه بر این، با توجه به اینکه همراه اول برای تشویق مشترکان تلفن همراه به مشارکت هر چه بیشتر در این پویش، وعده قرعه کشی کمک هزینه سفر به مشهد مقدس را داده بود، ۳۰ کمک هزینه سفر به مشهد مقدس به ارزش هر نفر ۵۰ میلیون ریال نیز برای برندگان به قید قرعه تدارک دیده است که مراسم آن بزودی برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است پرسنل همراه اول طی دو مرحله و در آستانه نوروز سال های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ اقدام به مشارکت حدود ۳.۵ میلیارد ریالی برای کمک به آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد کردند که معادل همان رقم را نیز همراه اول تقبل کرد و مجموعا تعدادی زندانی با پرداخت بیش از ۷ میلیارد ریال از طریق «ستاد دیه کشور» آزاد شدند.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی در پیام رسان ها