جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

ترول های مسدود شده به توئیتر بازگشتند


1652092019 688 3902510 - ترول های مسدود شده به توئیتر بازگشتند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پرس اسوسیشن، یک از گروه از داوطلبان، ۱۲۰ ترول را که طی ۳ سال گذشته به طور مداوم در توئیتر مسدود و دوباره ظاهر می شدند را رصد کردند.

این گروه روی نفرت پراکنی و به طور خاص روی ترویج خشونت و تبعیض نژادی تمرکز کرده اند و حساب های کاربری مورد نظر را به توئیتر گزارش می دهند تا حذف شوند.

اما طبق گزارش یکی از این کاربران، از زمانی که ایلان ماسک معامله خرید توئیتر به مبلغ ۳۴.۵ میلیارد پوند را اعلام کرده است، فعالیت های این جمعیت که از پلتفرم بیرون رانده شده اند، بیشتر شده است.

شبکه داوطلبان یک روز قبل از اعلام این خبر به توئیتر گزارش داد ۲۸ حساب کاربری متعلق به ترول ها دوباره به پلتفرم بازگشته اند.

در ۲۵ آوریل( روز اعلام خبر خرید توئیتر) تعداد حساب های متعلق به ترول هایی که به پلتفرم بازگشتند به ۴۴ مورد رسید. روز پس از آن نیز ۸۶ حساب کاربری ترول شناسایی شد. یک روز بعد از معامله نیز بازگشت ۱۰۰ ترول به توئیتر شناسایی شد. اما پس از آن تعداد ترول هایی که به این شبکه اجتماعی بازگشتند به ۵۲ مورد کاهش یافت.

بیشتر بخوانید :   ۴نهاد تاثیر گذار در کسب رتبه شاخص جهانی نوآوری

طبق گزارش اخیر، اکنون ۱۸۱ ترول به توئیتر بازگشته و فعال هستند. به گفته شبکه داوطلبان، آمار ترول های بازگشتی به توئیتر بسیار بالاتر از ماه های قبل است.

مدیر ارشد اجرایی تسلا در بیانیه ای در ۲۵ آوریل آزادی بیان را به سنگ بنای یک دموکراسی عملیاتی عنوان کرد. او بعدا در توئیتر شفاف سازی کرد و نوشت: منظورم از آزادی بیان مواردی است که با قانون مطابقت داشته باشد.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی در پیام رسان ها
آموزش طراحی سایت