جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

آمریکا و ۵۵ کشور به ایجاد قوانین جهانی برای اینترنت متعهد شدند


3472305 - آمریکا و ۵۵ کشور به ایجاد قوانین جهانی برای اینترنت متعهد شدند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، این در حالی است که آمریکا روسیه را به اختلال در اینترنت (به عنوان بخشی از حملات خود به اوکراین) متهم کرده است.

این تعهدنامه که اعلامیه آینده اینترنت نام گرفته علاوه بر دفاع از حقوق بشر، ترویج جریان آزاد اطلاعات و حمایت از حریم خصوصی کاربران قوانینی برای اقتصاد دیجیتال در حال رشد وضع و همچنین گام هایی برای مقابله با دو موردی وضع می کند که به گفته مقامات دولت بایدن (رییس جمهور آمریکا) مدل جدید و خطرناک سیاست گذاری اینترنتی در کشورهایی مانند روسیه و چین است.

یکی از مقامات در این باره می گوید: به آنچه روسیه انجام می دهد و برخی از گام هایی که چین برمی دارد، نگاه کنید. من تصور می کنم این تعهدنامه واکنشی به این نوع گرایش‌های «شکاف اینترنتی» تعدادی از کشورهای اقتدارگرا در سراسر جهان است.

بیشتر بخوانید :   فضانورد آمریکایی و روس یک سال در ایستگاه فضایی می مانند

این اعلامیه نسخه اصلاح شده ای از تلاش های کاخ سفید در سال گذشته برای گردآوری ائتلافی از دموکراسی ها درباره چشم اندازی برای یک وب باز و آزاد است.

برخی از کشورهای امضا کننده این اعلامیه شامل استرالیا، آرژانتین، بلژیک، کانادا، دانمارک، گرجستان، آلمان، یونان، رژیم صهیونیستی، ایتالیا، ژاپن، هلند، انگلیس و اوکراین هستند.

5/5 - (1 امتیاز)

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی در پیام رسان ها
آموزش طراحی سایت