جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

نشست بررسی چالش‌های سیاست‌گذاری در متاورس برگزار می شود


3942783 - نشست بررسی چالش‌های سیاست‌گذاری در متاورس برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری مهر، یکی از اهداف «خانه خلاق و نوآوری قوه مقننه» معرفی و بررسی فناوری‌های نوین و ارائه پیشنهادهای سیاستی متناسب است.

مفهوم «متاورس» که درون خود از فناوری‌های متعددی همچون بلاک‌چین، واقعیت مجازی، واقعیت افزوده، هوش مصنوعی و … استفاده کرده است، به‌عنوان موضوع مورد بررسی در رویدادهای خانه خلاق انتخاب شده است.

به همین منظور نشست کارشناسی (پنل) با موضوع «بررسی چالش‌های سیاست‌گذاری در متاورس» با حضور مهندس یزدان عباسی رئیس کارگروه آموزش و پژوهش انجمن بلاک‌چین ایران، دکتر محسن رضایی صدرآبادی مدرس دانشگاه و آینده‌پژوه اقتصاد فضای مجازی، دکتر ابوالقاسم رجبی پژوهشگر سیاست‌گذاری فناوری اطلاعات و کارشناس مرکز پژوهش‌های مجلس و احسان دربانیان پژوهشگر حوزه بلاک‌چین و رمزارزها برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید :   شرکت مخابراتی آمریکایی سرویس رسانی به روسیه را قطع کرد

خانه خلاق و نوآوری قوه مقننه، مسئله نوآوری در بخش عمومی را در دستور کار خود قرار داده است تا ابزارهای نوآوری را در جهت منافع عمومی به کار گیرد.

همراهی و هماهنگی با شرکت‌های دانش‌بنیان و تعامل با اکوسیستم نوآوری و اندیشه‌ورزی و تسهیل ارتباط اکوسیستم نوآوری با نظام قانون‌گذاری از جمله فعالیت‌های مهم خانه خلاق و نوآوری قوه مقننه است.

این نشست فردا چهارشنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰ در محل خانه خلاق و نوآوری قوه مقننه در مجلس شورای اسلامی، ساختمان آیت‌الله شیخ فضل‌الله نوری، طبقه دهم برگزار می‌شود و علاقه مندان برای هماهنگی و حضور در این نشست، می‌توانند با شماره ۳۳۹۳۵۸۶۰ تماس بگیرند.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی در پیام رسان ها