جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

نمایندگان کنگره خواستار مقابله جدی تر فیس بوک با روسیه شدند


3443437 - نمایندگان کنگره خواستار مقابله جدی تر فیس بوک با روسیه شدند

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از رویترز، گروهی متشکل از ۲۱ قانونگذار آمریکایی روز چهارشنبه با ارسال نامه‌ای به مارک زاکربرگ، مدیر اجرایی فیس بوک، نسبت به آنچه که آنها انتشار اطلاعات نادرست در این پلتفرم با هدف تاثیرگذاشتن بر اسپانیایی زبانان درباره تهاجم روسیه به اوکراین نامیدند، ابراز نگرانی کردند.

در این نامه ادعا شده که این اطلاعات نادرست توسط رسانه‌های تحت حمایت مسکو مانند RT en Espanol منتشر می‌شوند. نمایندگان کنگره مدعی شده‌اند: «فیس‌بوک پیوسته نشان نداده که به اندازه کافی به این مشکل جوامع اسپانیایی‌زبان رسیدگی می‌کند و موفقیت رسانه‌های تحت حمایت روسیه در از بین بردن اکوسیستم اطلاعاتی موجود برای اسپانیایی‌زبان‌ها دلیلی بر این واقعیت است.

بیشتر بخوانید :   بدافزاری که از طریق بسته بارگذاری ویندوز ۱۱ توزیع می‌شود

در این نامه همچنین آمده است: «گسترش ویروسی این روایت‌ها کاملاً در تضاد با تضمین‌هایی است که متا به مردم و اعضای کنگره داده بود مبنی بر اینکه نیازهای خبری فوری جوامع اسپانیایی تبار در ایالات متحده را در اولویت قرار داده است.

فیس بوک در واکنش به این نامه اعلام کرده برای مقابله با نشر اخبار و اطلاعات غلط به زبان اسپانیایی به طور پیوسته در تلاش بوده است.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی در پیام رسان ها
آموزش طراحی سایت