جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

تصویر قالب سری آیفون ۱۴ فاش شد


4122743 - تصویر قالب سری آیفون ۱۴ فاش شد

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از گیزموچاینا، طی چند هفته گذشته شایعات و گزارش های زیادی درباره سری آیفون ۲۰۲۲ میلادی منتشر شده است. اکنون نیز گزارش جدیدی درباره طراحی سری آیفون ۱۴ منتشر شده است.

طبق گزارش مک رومرز این گزارش مربوط به تصاویری از قالب های سری آیفون ۱۴ است که طراحی و برجستگی ماژول دوربین برای ۴ مدل را نشان می دهد. طبق این گزارش قالب های مذکور در میکروبلاگ چینی ویبو منتشر شدند. احتمالا سازندگان طرف ثالث محافظ آیفون از این قالب ها استفاده می کنند.

با نگاهی به قالب ها، قابل توجه ترین نکته این سری عدم وجود مدل آیفون مینی است. علاوه برآن تغییراتی در اندازه آیفون های ۲۰۲۲ میلادی نیز قابل مشاهده است. به نظر می رسد در سال جاری این شرکت مدل آیفون ۵.۴ اینچی تولید نمی کند.این مدل در بازار نیز طرفداران زیادی نداشت. بنابراین شرکت به دلیل فروش ضعیف تمایل به تولید آیفون های بزرگتر دارد.

بیشتر بخوانید :   برنامه مخفیانه «سیا» برای جمع آوری داده های شهروندان فاش شد

بنابراین ۴ مدلی که اکنون مشاهده می شود آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پرو ۶.۱ اینچی، آیفون ۱۴ مکس و آیفون ۱۴ پرومکس ۶.۷ اینچی هستند.

دیگر تغییر مهم در آیفون های سری ۲۰۲۲ میلادی طراحی برجستگی دوربین است. به نظر می رسد اندازه ماژول دوربین کشیده تر از نسل قبلی باشد.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی در پیام رسان ها