جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

مصوبات جلسه ۲۳ شورای اجرایی فناوری اطلاعات ابلاغ شد


4048963 - مصوبات جلسه ۲۳ شورای اجرایی فناوری اطلاعات ابلاغ شد

به گزارش اینستاگرام فا، با استناد به ماده (۴) قانون وظایف و اختیارات وزارت ارتباطات و ماده (۵) اساسنامه شورای اجرایی فناوری اطلاعات و نیز بند «۶» ماده (۳) آئین‌نامه داخلی این شورا، مصوبه جلسه ۲۳ شورای اجرایی فناوری اطلاعات توسط وزیر ارتباطات ابلاغ شد.

این مصوبه که به تأیید رئیس جمهور نیز رسیده، به‌منظور ایجاد هم‌افزایی و هم‌راستا شدن کلیه طرح‌ها و پروژه‌های ارائه خدمات الکترونیکی با رویکرد گذار به دولت هوشمند، از سوی عیسی زارع پور به دستگاه‌های مرتبط و نهادهای مسئول ابلاغ شده است.

بیست و سومین جلسه شورای اجرایی فناوری اطلاعات ۱۴ بهمن ماه سال ۱۴۰۰ با حضور رئیس جمهور برگزار شد.

در این جلسه ۵ موضوع شامل تدقیق شناسنامه خدمات و بهینه‌سازی فرایندهای دستگاه‌های اجرایی، جایگاه سازمانی و مدیریت توسعه دولت هوشمند دستگاه‌های اجرایی، اجرای تکالیف باقی‌مانده برای گذار به دولت هوشمند، یکپارچگی توسعه دولت الکترونیکی و پنجره واحد خدمات و اصول حاکم و الزامات توسعه دولت هوشمند به تصویب رسید.

بیشتر بخوانید :   اسپیس ایکس ۵۳ ماهواره جدید اینترنتی را به فضا پرتاب کرد

تسریع در انجام تکالیف باقیمانده دستگاه‌های اجرایی، آسیب‌شناسی پروژه‌ها و سامانه‌های اولویت دار و نیز باز مهندسی ارائه خدمات الکترونیکی با هوشمند سازی و کاهش مراجعات مردمی به دستگاه‌های اجرایی و نهادهای عمومی و همچنین بهبود مدیریت و راهبری و ایجاد یکپارچگی در توسعه دولت هوشمند، از جمله اهداف تصویب این مصوبات است.

هم اکنون وزیر ارتباطات مصوبات این جلسه را شامل یک مقدمه، پنج بخش، شش ماده و شش تبصره که به تأیید و توشیح ابراهیم رئیسی رئیس جمهور رسیده، ابلاغ کرده است.

مستندات این مصوبه در دبیرخانه شورای اجرایی فناوری اطلاعات نگهداری می‌شود.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی در پیام رسان ها