جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

محتوای پلتفرم های پخش زنده در چین پاکسازی می شود


4118590 - محتوای پلتفرم های پخش زنده در چین پاکسازی می شود

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از رویترز، اداره فضای سایبری چین در بیانیه ای اعلام کرد در آغاز روی اصلاح محتوای زشت، عجیب، جعلی، مبتذل و مروج قمار تمرکز می کند.

طرح پاکسازی ۲ ماهه شرکت‌های شبکه چند کانالی (MCN)، ویدیوهای کوتاه و همچنین حساب‌هایی که محتوای غیرقانونی منتشر می‌کنند را هدف قرار می دهد.

اضافه شدن شرکت های MCN به برنامه پاکسازی، نشان دهنده نگرانی های روزافزون مقامات درباره شرکت هایی است که در فراگیر شدن محتوا در شبکه های اجتماعی چینی نقش دارند.

چنین سازمان هایی که به طور معمول چند اینفلوئنسر آنلاین را مدیریت می کنند، در ماه های اخیر به دلیل مواردی مانند فرار مالیاتی به شدت تحت تحقیقات و بررسی های موشکافانه بوده اند.

بیشتر بخوانید :   ایتالیا خواهان شفاف سازی درباره عینک فیس بوک شد

پلتفرم های پخش زنده و انتشار ویدئوهای کوتاهی که نتوانند منبع و ماهیت درآمد شبکه یا اپراتورهای حساب های کاربری خود را مشخص کنند و یا برای فرار مالیاتی درآمدهایشان را اعلام نکنند، در این برنامه دو ماهه هدف قرار می گیرند.

سال گذشته چین برنامه ای برای حذف بیش از یک میلیون حساب کاربری آنلاین و هزاران وب سایت صرف کرد تا فضای اینترنتی بسازد که نشاندهنده ارزش های سوسیالیستی کشور باشد.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی در پیام رسان ها
آموزش طراحی سایت