جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

۳۹ طرح مرتبط با زیست‌بوم نوآوری اقتصاد دیجیتال حمایت شد


3749525 - ۳۹ طرح مرتبط با زیست‌بوم نوآوری اقتصاد دیجیتال حمایت شد

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اهمیت هوشمندسازی‌های دیجیتال در شاخه‌های مختلف علمی سبب شده تا حمایت‌های گسترده‌ای از طرح‌های این حوزه به عمل آید.

قطار نوآوری، بی‌وقفه در حال حرکت است و هر لحظه بر شتاب آن افزوده می‌شود. خدمات فراوان و تسهیل‌گری‌های این چرخه سبب شده تا تمامی کشورهای جهان در تلاش باشند تا زیرساخت‌های گوناگون خود را در یک همگرایی محض با این زیست بوم همراه کنند.

به دلیل ضرورت توسعه زیست‌بوم نوآوری، ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری در سال گذشته، از ۳۹ طرح این حوزه، حمایت به عمل آورده و در سال جاری نیز این روند حمایتی ادامه خواهد یافت.

یکی از مهم‌ترین موضوعات، برنامه نسل سوم دیجیتال در حوزه صنعت و معدن بوده که حمایت لازم از ۲ طرح در این حوزه به عمل آمده است.

از دیگر برنامه‌های مهم این حوزه، می‌توان به حوزه آموزش دیجیتال اشاره کرد که ۲۱ طرح مختلف را در بر می‌گیرد. در این بخش، طرح حمایت از توسعه رویکردهای نوین آموزش و یادگیری با مشارکت ۴۹ طرح و تائید ۱۶ طرح در فراخوان، به مرحله اجرایی رسیده است.

بیشتر بخوانید :   شبکه ملی اطلاعات به معنای قطع دسترسی‌ها و ارتباطات نیست

در خصوص برنامه نسل سوم دیجیتال در حوزه کشاورزی و دام‌پروری هوشمند نیز ۲ طرح به اجرا رسیده که به عنوان طرح مصوب و ابلاغی در برنامه متوازن سال ۱۴۰۰ قرار گرفت.

برنامه نسل سوم دیجیتال در حوزه حمل‌ونقل هوشمند و لجستیک نیز با اجرای ۴ طرح عملیاتی شده که این طرح‌ها در فراخوان، ارزیابی شده و مورد تائید نهایی قرار گرفته اند.

همچنین برنامه نسل سوم دیجیتال در حوزه سلامت دیجیتال نیز شامل ۱۰ طرح می‌شود. حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق حوزه سلامت دیجیتال با مشارکت ۳۷ طرح و برگزیده شدن ۶ طرح در مرحله مالی، به اجرا رسیده است..

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی در پیام رسان ها
آموزش طراحی سایت