جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

شکایت تازه ضد انحصار اتحادیه اروپا از اپل


3292009 - شکایت تازه ضد انحصار اتحادیه اروپا از اپل

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از رویترز، کمیسیون اروپا سال گذشته اپل را به سوءاستفاده از موقعیت خود و اقدامات رقابتی انحصارطلبانه در بازار پخش موسیقی آنلاین از طریق وضع قوانین محدودکننده برای اپ استور خود متهم کرد که توسعه‌دهندگان را مجبور می‌کند از سیستم پرداخت درون‌برنامه‌ای اپل استفاده کنند. بر همین اساس اپل از اطلاع‌رسانی به کاربران در مورد گزینه‌های خرید دیگر که در اپ استور یا خارج از آن در دسترس است، جلوگیری می‌کند.

این تخلفات اپل در کشورهایی از جمله ایالات متحده و بریتانیا نیز مورد بررسی قرار گرفته است. بر اساس شواهد جدیدی که بر علیه اپل در این زمینه جمع‌آوری شده، ممکن است شرکت مذکور با جرایم مالی تازه ای مواجه شود. کمیسیون اروپا و اپل از اظهار نظر در این زمینه خودداری کرده‌اند.

بیشتر بخوانید :   نسبت به پرداخت مطالبات قانونی شاغلین و بازنشستگان متعهد هستیم

بر اساس قوانین جدید فناوری اتحادیه اروپا به نام قانون بازارهای دیجیتال (DMA) که در ماه گذشته تصویب شد، چنین اقدامات انحصارطلبانه ای غیرقانونی است. شرکت‌هایی که قوانین ضد انحصار اتحادیه اروپا را زیر پا می‌گذارند، با جریمه‌ای به میزان حداکثر ۱۰ درصد از گردش مالی جهانی خود محکوم می‌شوند.

علاوه بر خدمات پخش موسیقی، روش‌های درآمدزایی اپل در بخش‌های خدمات کتاب‌های الکترونیکی و اپل پی نیز در تیررس پیگیری ضد انحصار اتحادیه اروپا قرار دارد.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی در پیام رسان ها
آموزش طراحی سایت