جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان فناوری اطلاعات منصوب شد


4115570 - معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان فناوری اطلاعات منصوب شد

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از سازمان فناوری اطلاعات ایران، محمد خوانساری در حکمی سید اسماعیل میرزاد را به سمت معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی این سازمان منصوب کرد.

در حکم رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران برای معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی، علاوه بر وظایف مشخص این جایگاه، ماموریت‌هایی نیز در نظر گرفته شده که از جمله مهمترین آنها می‌توان به، چابک‌سازی، بهبود و اصلاح فرآیندهای سازمانی حوزه معاونت، هوشمندسازی و شفاف سازی فرایندهای مالی و نیز اجرای دقیق قوانین و مقررات مالی و محاسباتی و شفاف سازی اطلاعات مالی و اداری و نظارت بر حسن اجرای آن‌ها اشاره کرد.

معاون وزیر ارتباطات در حکم خود خطاب به سید اسماعیل میرزاد، خواستار انجام اقدام‌ها و هماهنگی‌های لازم به منظور تأمین زیرساخت‌های قانونی مرتبط و سرمایه انسانی موردنیاز و تدوین ساز و کارهای همکاری در قالب‌های مختلف اعم از مشارکت عمومی – خصوصی به منظور بهره‌برداری از ظرفیت‌های بخش خصوصی، دانشگاه‌ها و مراکز شتاب دهی توسعه زیست بوم فناوری اطلاعات به ویژه شبکه ملی اطلاعات نیز شده است.

بیشتر بخوانید :   زمان رونمایی مک بوک های جدید مشخص شد

اسماعیل میرزاد سوابقی چون مدیرکلی دفتر فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی پژوهشگاه ارتباطات، مدیرکلی دفتر حوزه ریاست و روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، مشاور معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران و مدیر ارتباطات بین الملل آن سازمان و معاون اداره کل امور بین الملل و مطالعات راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را در کارنامه مدیریتی خود دارد.

پیش از این حسین ملک معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی سازمان فناوری اطلاعات ایران بود که به تازگی به سمت معاون توسعه سرمایه انسانی و پشتیبانی شرکت پست بانک ایران منصوب شده است.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی در پیام رسان ها
آموزش طراحی سایت