جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

مجلس به ادامه بررسی طرح صیانت در کمیسیون مشترک رأی داد


3385999 - مجلس به ادامه بررسی طرح صیانت در کمیسیون مشترک رأی داد

به گزارش اینستاگرام فا، پیش از ظهر امروز دوشنبه جلسه غیرعلنی در مجلس شورای اسلامی برای تعیین تکلیف طرح نظام تنظیم مقررات فضای مجازی موسوم به «طرح صیانت» برگزار شد.

پس از آن جلال رشیدی کوچی نماینده مرودشت و از مخالفان طرح در توئیتی از پایان کار کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت با نظر نمایندگان خبر داد و گفت: ‏طرح صیانت با رأی نمایندگان من بعد به جای بررسی در کمیسیون مشترک، در صحن علنی مجلس بررسی خواهد شد.

رأی گیری امروز به معنای انحلال کمیسیون مشترک نیست

در این باره دکتر رضا تقی پور انوری رئیس کمیسیون مشترک بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه فضای مجازی در گفتگو با اینستاگرام فا، صحت این خبر را تکذیب کرد و گفت: رأی گیری استمزاجی امروز برای کسب نظر نمایندگان برای بقا طرح در کمیسیون مشترک بود که تعداد آرای مخالفان ابقاء، ۱۲۰ رأی از ۲۴۱ رأی حاضر بود و مخالفان ابقاء طرح در کمیسیون مشترک، به ۵۰ درصد نرسیدند.

بیشتر بخوانید :   ۳۶ روستا در ۱۱ استان به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند

وی گفت: اخباری که توسط همکاران منوط به انحلال کمیسیون مشترک طرح صیانت مطرح شده، نادرست است و هنوز درخواستی برای بازگشت طرح به صحن علنی مطرح نشده است.

رای گیری استمزاجی بود

تقی پور با تاکید بر اینکه درخواست برگشت طرح به صحن اصلاً موضوع رأی گیری امروز این جلسه نبود، خاطرنشان کرد: موضوع رأی گیری استمزاجی برای کسب نظر نمایندگان برای ابقای طرح در کمیسیون مشترک بود.

وی گفت: در صورتی که نمایندگان خواستار بازگشت طرح به صحن باشند، باید این موضوع توسط هیأت رئیسه اعلام وصول شود و بعد برای آن تصمیم گیری و رأی گیری شود.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی در پیام رسان ها