جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

حذف موقت تغییر دردسرآفرین توئیتر


3403424 - حذف موقت تغییر دردسرآفرین توئیتر

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از انگجت، این شرکت اخیراً جاوا اسکریپت جاسازی شده خود را در توئیتر بهینه کرده به طوری که متن توئیت های حذف شده دیگر در حالت جاسازی شده در وب سایت‌های ثالث قابل مشاهده نیست.

با این حال، در اواخر عصر جمعه، یکی از کاربران توئیتر متوجه شد که این شرکت تغییر مذکور را حذف کرده است. توئیتر یک روز بعد این اقدام را تأیید کرد. سخنگوی این شرکت گفت: «پس از بررسی بازخوردها، در حال حاضر این تغییر را پس می‌گیریم و گزینه‌های مختلف را بررسی می‌کنیم. ما از کسانی که نقطه نظرات خود را به اشتراک گذاشتند قدردانی می‌کنیم. بازخورد شما به ما کمک می‌کند توئیتر را بهتر کنیم.

زمانی که تغییر اولیه برای اولین بار توسط کاربران مشاهده شد، مدیر محصولات توئیتر، النور هاردینگ، گفت که این شرکت اقدام مذکور را برای احترام بیشتر به افرادی که تصمیم به حذف توئیت های خود دارند، انجام داده است. علت مشکل آفرینی این اقدام آن بود که فضایی خالی را در جایی که قبلاً یک توئیت حذف شده جاسازی شده بود، باقی می‌گذاشت.

بیشتر بخوانید :   اقدامات جدید چین برای قدرتمند کردن قانون امنیت داده

توئیتر در مورد «گزینه‌های مختلفی» که پس از این تغییر در حال بررسی آنهاست، توضیحی نداد.

هنگامی که توئیتر برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ قابلیت جاسازی توئیت ها را عملیاتی کرد، گفت که عمداً می‌خواهد متن توئیت های حذف شده باقی بماند و برای سال‌ها پس از آن، مدیران شرکت، از جمله مدیرعامل سابق جک دورسی، بر نقش و اهمیت این پلتفرم به‌عنوان نوعی «سابقه عمومی» تأکید داشتند.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی در پیام رسان ها
آموزش طراحی سایت