جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

بررسی مستقل رفتار آمازون با کارگرانش


3691019 - بررسی مستقل رفتار آمازون با کارگرانش

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از رویترز، این تصمیم به این معنی است که سهامداران و سرمایه گذاران آمازون برای اولین بار در مورد این موضوع رأی خواهند داد و عملکرد آمازون در ارتباط با کارگرانش را قضاوت خواهند کرد. بدین منظور از راهنمایی‌های کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در ماه نوامبر استفاده شده که باعث حمایت بیشتر از چنین کاری شده است.

آمازون که توسط میلیاردری به نام جف بزوس تأسیس شده، در سال‌های اخیر به دلیل سو رفتار با کارگران، از جمله طرح ادعای شرایط بد کاری در انبارهای خود و تلاش برای جلوگیری از تشکیل اتحادیه کارگران، با انتقادهای فزاینده‌ای مواجه شده است.

سهام داران آمازون از این شرکت خواسته شده‌اند تا یک حسابرسی مستقل را بپذیرد و گزارشی هم از شرایط کاری در این شرکت ارائه دهد.

بیشتر بخوانید :   استفاده از تمامی ظرفیت ها برای نهایی شدن شبکه ملی اطلاعات

در حالی که آمازون از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده خواسته بود از رأی‌گیری برای رسیدگی به این موضوع خودداری کنند، زیرا ماجرای مذکور به عملیات عادی تجاری مربوط می‌شود، اما این استدلال مورد پذیرش قرار نگرفته است.

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام آمازون برای رسیدگی نهایی به این موضوع در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد. هفته گذشته حدود ۵۵ درصد از کارگران یک انبار آمازون در استیتن آیلند به تشکیل اولین اتحادیه کارگری در این شرکت رأی دادند.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی در پیام رسان ها
آموزش طراحی سایت