جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

ابلاغ آیین نامه حمایت از پایان نامه‌های فوق لیسانس و دکتری ICT


3793900 - ابلاغ آیین نامه حمایت از پایان نامه‌های فوق لیسانس و دکتری ICT

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، وحید یزدانیان یکی از اقدامات این پژوهشگاه را در سال ۱۴۰۱ حمایت از پایان نامه‌های دانشجویان فوق لیسانس و دکتری حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات عنوان کرد و اظهار داشت: آئین نامه‌های مربوط به حمایت از پایان نامه‌های مذکور، تا پایان فروردین ماه بررسی و ابلاغ شد.

وی با اشاره به تبیین برنامه‌های سال ۱۴۰۱ پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، تکالیف هر یک از بخش‌های پژوهشی و اداری این پژوهشگاه را به تفکیک ابلاغ و بر لزوم توجه به زمانبندی پروژه‌ها و اجرای آنها در قالب زمانبندی های مشخص شده تاکید کرد.

بیشتر بخوانید :   کمیسیون اتحادیه اروپا هدف حمله جاسوس افزار صهیونیستی قرار گرفت

یزدانیان گفت: با توجه به سیاست‌های وزیر ارتباطات و لزوم فعالیت بیشتر و مؤثرتر پژوهشی و پژوهشگران، باید بر این موضوع متمرکز باشیم که پروژه‌های مصوب و در حال اجرای این پژوهشگاه در قالب زمانبندی خود به اتمام برسد و در جلسات هفتگی کنترل پروژه، روند اجرا پیگیری شود.

رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات شرط موفقیت برنامه‌های این پژوهشگاه را پیگیری و پایش مداوم دانست و اضافه کرد: در حوزه پیگیری نیازمند به دقت بیشتری هستیم و همه مدیران مجموعه نیز ملزم به پاسخگویی موارد پیگیری هستند.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی در پیام رسان ها