جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

توئیتر ۳۰۰ حساب کاربری دولت روسیه را محدود کرد


3837335 - توئیتر ۳۰۰ حساب کاربری دولت روسیه را محدود کرد

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از رویترز، همچنین این شبکه اجتماعی اعلام کرد از حساب های کاربری وابسته به دولت ها می خواهد پست های حاوی تصاویر اسرای جنگی را حذف کنند. طی هفته های اخیر دولت اوکراین محتوایی شامل اسرای جنگی در توئیتر منتشر کرده بود.

روسیه پس از حمله به اوکراین برای کنترل جریان اطلاعات با شرکت های فناوری مقابله کرد. در همین راستا با کاهش سرعت توئیتر، دسترسی به آن را محدود و از سوی دیگر فیس بوک و اینستاگرام را مسدود کرد.

توئیتر در یک پست وبلاگی نوشت: هنگامیکه دولتی دسترسی به سرویس های آنلاین را در کشورش محدود یا مسدود و دسترسی مردم به جریان اطلاعات آزاد را قطع می کند و از سوی دیگر از سرویس های آنلاین برای ارتباطات خود استفاده می کند، یک بی توازنی اطلاعاتی به وجود می آید.

بیشتر بخوانید :   مسئول مرکز توسعه و هماهنگی تحقیقات وزارت بهداشت منصوب شد

این شرکت اعلام کرد اقدامات جدیدش در توصیه نکردن محتوای حساب های دولتی حتی در صورتیکه در کشور مسدود شده باشد، اعمال خواهد شد. همچنین این سیاست نخست برای حساب های کاربری دولت روسیه در توئیتر به کار گرفته می شود.

تحت قانون جدید محتوای حساب های کاربری دولتی یا وابسته به رسانه های دولتی به کاربران توصیه نمی شود. به گفته سخنگوی توئیتر این روند روی بیش از ۳۰۰ حساب کاربری دولتی روسیه اجرا می شود.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی در پیام رسان ها
آموزش طراحی سایت