جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

خریدار اپ ترامپ با چالش روبرو شد


3787242 - خریدار اپ ترامپ با چالش روبرو شد

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از آسوشیتدپرس، سهام شرکت «دیجیتال ورد اکوزیشن» روز گذشته با ۱۰ درصد کاهش روبرو شد زیرا به گفته دو منبع ناشناس، مدیر ارشد فناوری و مدیر ارشد تولید این شرکت از سمت خود استعفا کرده اند.

هیچ یک از این مدیران ارشد به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخی نداده اند اما یک منبع آگاه به شرط ناشناس ماندن، خروج هر دوی آنها از شرکت را تایید کرد.

هنوز مشخص نیست چرا جاش آدامز (مدیر ارشد فناوری) و بیلی بوزر (مدیر ارشد تولید) تصمیم به ترک شرکت گرفته اند، اما استعفای آنها در زمانی اعلام شده که شرکت برای جذب کاربر با چالش هایی روبرو است.

پیش از خروج آنها از شرکت نیز اعلام شده بود حسابداران نیازمند مدت زمان بیشتری هستند تا آمار مالی شرکت را قبل از گزارش سالانه آن بررسی کنند. هرچند بسیاری از شرکت های سهامی عام خواستار تمدید مهلت ارائه گزارش مالی سالانه خود می شوند. اما عرضه نابهنگام و پر چالش اپلیکیشن ترامپ(Truth) در ماه فوریه، سهامداران این شرکت را نگران کرد.

بیشتر بخوانید :   اتحادیه اروپا در مقابل شرکت های فناوری موضع مشترک اتخاذ می کند

تا روز گذشته حدود ۱.۵ میلیون کاربر احتمالی منتظر دریافت اجازه دسترسی به اپ مذکور بودند.

در پاییز ۲۰۲۱ هنگامیکه شرکت دیجیتال ورد قصد خرید شبکه اجتماعی ترامپ را اعلام کرد، ارزش سهام آن بیشتر از ۱۰۰ دلار شد.

هفته گذشته دو پسر ترامپ دست محتوا در این پلتفرم را آغاز کردند. اما دونالد ترامپ، رییس جمهور سابق آمریکا حدود یک ماه و نیم قبلی پستی در شبکه اجتماعی ارسال کرده و از آن زمان تاکنون هیچ فعالیتی نداشته است.

هرچند هنگامیکه اپ مذکور در ماه فوریه در اپ استور عرضه شد، با استقبال زیادی روبرو شد، اما آمار نشان می دهد تعداد دانلود آن کاهش یافته و هم اکنون جزو ۲۰۰ اپ برتر این فروشگاه نیست.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی در پیام رسان ها
آموزش طراحی سایت