جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

هیات وزیران مبلغ تسهیم درآمد ارائه خدمات فیبرنوری را تعیین کرد


1648465690 135 4028715 - هیات وزیران مبلغ تسهیم درآمد ارائه خدمات فیبرنوری را تعیین کرد

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از رگولاتوری، صادق عباسی شاهکوه اظهار داشت: توسعه زیرساخت‌های ارتباطی ثابت، پر سرعت و با کیفیت مبتنی بر فیبرنوری (Fttx)، یکی از اصلی‌ترین اولویت‌های دولت سیزدهم برای ارتقای کیفیت خدمات حوزه ICT به مردم است. در همین راستا هیأت وزیران به منظور حمایت از توسعه دسترسی فیبرنوری، مبلغ تسهیم درآمد ارائه این خدمات را به میزان یک دهم درصد تصویب کرد.

وی افزود: بر اساس مصوبه هیأت وزیران و با توجه به طولانی بودن دوره بازگشت سرمایه و رسیدن به نقطه سر به سری طرح‌های توسعه شبکه مبتنی بر (تار) فیبر نوری برای منازل و کسب و کارها، از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا پایان سال ۱۴۰۸، مبلغ تسهیم درآمد ارائه این خدمات به کاربران، یک دهم درصد تعیین شده است.

بیشتر بخوانید :   هدیه ویژه ایرانسل برای عید سعید فطر اعلام شد

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد: این مبلغ تسهیم درآمد برای ارائه خدمات دسترسی مبتنی بر فیبر نوری به کاربران دارای درگاه فعال و به شرط تفکیک درآمد خدمات Fttp از سایر خدمات، در صورت‌های مالی حسابرسی شده مورد تأیید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، تصویب شده است.

عباسی شاهکوه تصریح کرد: خدمات عمده‌فروشی دسترسی مبتنی بر فیبر نوری به شرط تفکیک حساب‌های مالی عمده‌فروشی و خرده‌فروشی در صورت‌های مالی حسابرسی شده، رعایت الزامات مصوب کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات و تأیید رگولاتوری، از ابتدای سال ۱۴۰۱ مشمول تسهیم درآمد نمی‌شود.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی در پیام رسان ها
آموزش طراحی سایت