جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

کلاهبرداری ده میلیون دلاری کارمند سابق اپل


1647938317 569 4008177 - کلاهبرداری ده میلیون دلاری کارمند سابق اپل

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از رویترز، بر اساس پرونده‌های دادگاه فدرال در سن خوزه، کالیفرنیا، دیرندرا پراساد از اعتماد به خود به عنوان خریدار محصولات زنجیره تأمین خدمات جهانی اپل برای کلاهبرداری از این شرکت سوءاستفاده کرده و با پنج اتهام جنایی روبرو است.

دادستان‌ها گفتند که پراساد به عنوان خریدار محصولات و خدمات اپل، با فروشندگان آنها مذاکره کرده و سفارش‌هایی را ارائه می داده و اپل بر اساس مبالغ فاکتوری که در سیستم خرید وی وارد شده بود، پرداخت‌ها را انجام می‌داد.

پراساد ظاهراً با گرفتن رشوه، سرقت قطعات با استفاده از دستورالعمل‌های مخدوش و غلط تعمیر، و وادار کردن اپل برای پرداخت هزینه خرید اقلام و خدماتی که هرگز دریافت نکرده بود، از اپل کلاهبرداری کرده است.

بیشتر بخوانید :   ایستگاه فضایی بین المللی آماده نصب پنل های خورشیدی شد

دادستان‌ها گفتند پراساد همچنین از پرداخت مالیات خودداری کرده و درآمدهای حاصل از فعالیت‌های خود را با پولشویی مخفی کرده است. اسناد دادگاه نشان می‌دهد که اپل در دسامبر ۲۰۱۸ او را پس از یک دهه کار اخراج کرد.

سوابق دادگاه نشان می‌دهد که دو فروشنده‌ای که با اپل همکاری می‌کردند و ظاهراً با پراساد در طرح‌های کلاهبردارانه وی همکاری داشتند، در ماه دسامبر به اتهامات خود اعتراف کردند.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی در پیام رسان ها
آموزش طراحی سایت