پیگیری جدی تولید دانش بنیان در حوزه ICT در سال جدید


2552995 - پیگیری جدی تولید دانش بنیان در حوزه ICT  در سال جدید

به گزارش اینستاگرام فا، وحید یزدانیان رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با صدور پیامی، فرا رسیدن سال ۱۴۰۱ را به تمام پژوهشگران و اندیشمندان حوزه فاوا به ویژه همکاران پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات تبریک و تهنیت گفت.

در متن این پیام آمده است؛

بهار، پیام‌آور رویش است و موسم آشتی که با آمدنش دل‌ها سرشار از شادی و سرور می‌شود. بهار با آمدنش، سرود زندگی می‌نوازد و سرسبزی را به ارمغان می‌آورد. در سال ۱۴۰۱ همگام با فصل بهار و رویش سبز طبیعت به میهمانی خداوند باری تعالی می‌رویم. بی‌شک دل انگیز است وقتی در بهار طبیعت، اعیاد شعبانیه و بهار رمضان، با عطر قرآن بر روح و جان انسان‌ها جلا می‌بخشد و چه بهاری مبارک تر از این بهار.

در آستانه بهار با دست‌های سر به آسمان کشیده دعا می‌کنیم:

یا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ

یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

و از خداوند مهربان که تغییر دهنده دل‌ها و دیده‌ها، مدبر شب و روز و گرداننده سال و حالت‌ها است می‌خواهم که حال ما را به نیکوترین احوال تغییر دهد.

بحمدالله سال ۱۴۰۱ را با کوله باری پر از تجارب ارزشمند، پشت سر گذاشتیم. سالی که در آن پژوهشگران، مدیران و کارکنان پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و دانشمندان و نخبگان صنعت ICT با تکیه بر توان داخلی و عزم و اراده‌ای ستودنی، توانستند پروژه‌های ارزشمندی را از جمله سند نقشه توسعه راه هوش مصنوعی، مدل کیفی دو ترانسپوندر ماهواره KU برای دستیابی به ماهواره ژئو، ابررایانه سیمرغ، تدوین و تولید و انتشار گزارش‌های رصدی و … را اجرا کنند و پروژه‌های بزرگی نظیر همکاری در اجرای شبکه ملی اطلاعات، همکاری با وزارت علوم برای جذب دانشجو در مقاطع تحصیلات و … را در دستور کار قرار دهند.

بیشتر بخوانید :   متا با قوانین سختگیرانه تر در آلمان روبرو می شود

در سال جدید با تکیه بر تجربه موفق گذشته و در راستای برنامه‌های دولت مردمی خدمتگزار برای تحقق ایران قوی و اهداف عالی‌تر گام برمی‌داریم و در مسیر رشد و پویایی، بی‌وقفه تلاش می‌کنیم تا پروژه‌های در دست اجرا را به سرانجام موفق برسانیم و با جدیت در مسیر تولید دانش بنیان، نقش و اثرگذاری پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در منظومه ICT بیش از پیش بدرخشد.

امید است در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به سال «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» نامگذاری شده است با اتحاد و همدلی بتوانیم در عمل به منویات معظم له و تلاش برای ایرانی سربلند در سایه تولید دانش، موفق و سربلند باشیم.

آرامش، بهروزی، سلامتی و بهترین‌ها را از خداوند متعال برایتان مسالت می‌نمایم.

Rate this post

آموزش اینستاگرام؛ از اولین قدم تا کسب درآمد - آکادمی نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها