«محمد خوانساری» عضو شورای راهبردی بهره‌وری وزارت ارتباطات شد


4008805 - «محمد خوانساری» عضو شورای راهبردی بهره‌وری وزارت ارتباطات شد

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از سازمان فناوری اطلاعات، با حکم عیسی زارع پور، محمد خوانساری رئیس سازمان فناوری اطلاعات به عضویت شورای راهبردی بهره‌وری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شد.

این حکم با توجه به ماده (۵) برنامه ششم توسعه کشور و به موجب بند «الف» برنامه جامع بهره‌وری کشور، در راستای اجرای «نظامنامه متولیان بهره‌وری دستگاه‌های اجرایی کشور» و بند ۱-۱-۷ «نظامنامه مدیریت بهره‌وری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات»، به امضا رسیده است.

محمد خوانساری معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران است که با حفظ سمت به عنوان «عضو شورای راهبردی بهره‌وری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات» نیز منصوب شده است.

بیشتر بخوانید :   کمبود تراشه تولید گوشی ارزان گوگل در هند را متوقف کرد

محمد خوانساری به تازگی و با حکمی از سوی ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، به عضویت حقیقی شورای اجرایی فناوری اطلاعات کشور نیز منصوب شده است.

اواسط بهمن ماه ابراهیم رئیسی با استناد به بند ۱۸ ماده ۴ اساسنامه شورای اجرایی فناوری اطلاعات که به ترکیب اعضای این شورا اشاره دارد، «محمد خوانساری»، «مهدی اخوان بهابادی» و «محمد کاظمی فرد» را به عنوان اعضای حقیقی شورای اجرایی فناوری اطلاعات منصوب کرد.

Rate this post

آموزش اینستاگرام؛ از اولین قدم تا کسب درآمد - آکادمی نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها