جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

تلگرام اسپوتنیک و RT را مسدود کرد


2917922 - تلگرام اسپوتنیک و RT را مسدود کرد

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از اسپوتنیک، در اوایل هفته گذشته گوگل دسترسی به «گروه رسانه ای روسیا سگودنیا» (که اسپوتنیک نیوز و RT بخشی از آن هستند) را محدود کرد. در این میان کانال های تلگرام اسپوتنیک نیوز و RT نیز در اتحادیه اروپا مسدود شده اند.

طبق گزارش موجود کانال تلگرامی Sputnik Blizhneye Zarubezhye در کشورهای عضو اتحادیه اروپا مسدود شده است. در بسیاری از کشورها کانال های تلگرامی RT DE، RT RU و RT News به خصوص در آلمان، فرانسه و هلند باز نمی شوند.

این اقدام در حالی انجام می شود که اتحادیه اروپا وب سایت های خبری اسپوتنیک نیوز و RT را تحریم کرد. علاوه بر آن «گروه رسانه ای روسیا سگودنیا» چهارشنبه هفته گذشته اعلام کرد متا (شرکت مادر فیس بوک) فعالیت آنها را مسدود کرده است.

بیشتر بخوانید :   ۳۹ طرح مرتبط با زیست‌بوم نوآوری اقتصاد دیجیتال حمایت شد

گوگل نیوز و گوگل دیسکاور نیز اقدام مشابهی اتخاذ کرده اند و دسترسی به زیر مجموعه های گروه رسانه ای روسیا سگودنیا را محدود کرده اند.

در این میان وزارت خارجه روسیه با انتقاد شدیدی از این وضع، غرب را متهم کرد به طور عمدی دسترسی به منابع اطلاعاتی روسی را محدود کرده تا کاربران فقط تصویری یک وجهی از عملیات ویژه روسیه به کاربران نمایش دهد.

در پی تحریم های اتحادیه اروپا به دلیل حمله روسیه به اوکراین، کانال های یوتیوب، اینستاگرام و حساب های کاربری تیک تاک مرتبط به اسپوتنیک و RT نیز در سراسر اروپا مسدود شده اند.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی در پیام رسان ها