جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

قالیباف حداقل ۱۰ جلسه برای بررسی طرح تنظیم فضای مجازی تشکیل داد


3616808 - قالیباف حداقل ۱۰ جلسه برای بررسی طرح تنظیم فضای مجازی تشکیل داد

به گزارش اینستاگرام فا، غلامرضا نوری قزلجه در جلسه علنی عصر امروز (سه‌شنبه سوم اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری، گفت: رضا تقی‌پور، رئیس کمیسیون مشترک طرح نظام تنظیم مقررات خدمات فضای مجازی صبح امروز در مجلس بنده را به عدم آشنایی با حد و حدود قانونی محکوم کرد.

وی بیان کرد: بنده حد و حدودم را از رأی مردم دارم و در اعمال این حق کوتاه نمی‌آیم. علاوه بر این، تقی‌پور بنده را متهم کرد که در جلسات این کمیسیون حضور نداشتم، در حالی که بنده در هیچکدام از جلسات رسمی کمیسیون مشترک طرح نظام تنظیم مقررات خدمات فضای مجازی غایب نبودم و فقط در دو جلسه غیر رسمی اخیر غایب بودم.

نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین بنده را به دیکتاتوری مدرن متهم کردند که باید بگویم شما دیکتاتور هستید که در ۱۰ دقیقه چنین طرح مهمی را تصویب می‌کنید یا ما که می‌گوییم طبق قانون باید عمل کرد؟ گفتید ما مجلس را به توپ بسته‌ایم در حالی که شما با تصویب ۱۰ دقیقه‌ای طرح نظام تنظیم مقررات خدمات فضای مجازی مجلس را به توپ بستید، روی اعصاب و روان جامعه راه می‌روید و مجلس را در جامعه از محبوبیت می‌اندازید.

بیشتر بخوانید :   انعطاف فروشگاه آنلاین مایکروسافت با عبرت گرفتن از اپل

نوری قزلجه اظهار کرد: حتی یک جلسه یک ساعته برای شنیدن نظرات کارشناسان نگذاشتند و مصوبه امروز کمیسیون مشترک طرح نظام تنظیم مقررات خدمات فضای مجازی مراحل قانونی را طی نکرده است.

بر اساس این گزارش، علی نیکزاد که ریاست جلسه را بر عهده داشت، در پاسخ به اظهارات نماینده مجلس، گفت: اینکه در صحبت‌های خود گفتید طرح مذکور در ۱۰ دقیقه تصویب شده، درست نیست.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بنده شاهد بودم که شخص رئیس مجلس حداقل ۱۰ جلسه برای بررسی کارشناسی این طرح گذاشته است و کمیسیون مشترک طرح نظام تنظیم مقررات خدمات فضای مجازی هم برای بررسی این طرح نزدیک به ۵۰ جلسه تشکیل داده است.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی در پیام رسان ها