جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

مدیرعامل شرکت خدمات هوایی پیام منصوب شد


4070872 - مدیرعامل شرکت خدمات هوایی پیام منصوب شد

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع پور در حکمی اکبر قنبرپور را به سمت «مشاور وزیر، رئیس هیأت‌مدیره و مدیرعامل شرکت خدمات هوایی پیام» منصوب کرد.

بر اساس حکم صادره، مأموریت ویژه اکبر قنبرپور در دوره مسئولیت، «تبدیل منطقه ویژه اقتصادی پیام به یکی از قطب‌های اقتصاد دیجیتال کشور»، «تبدیل منطقه ویژه پیام به قطب ترانزیت ترافیک و داده در منطقه غرب آسیا»، «فعال کردن منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام برای توسعه صادرات خدمات و محصولات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات» و «ارتقای زیرساخت‌های لازم برای کسب و کارهای فعال در منطقه» است.

وی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت کارآفرینی از دانشگاه تهران است. وی بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت اجرایی را در کارنامه خود دارد.

بیشتر بخوانید :   نحوه اداره جلسات کمیسیون حمایت از کاربران تصویب شد

«معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس»، «سرپرست پارک فناوری سلامت پردیس»، «رییس مرکز فن‌بازار ملی ایران»، «معاون دبیر شبکه تبادل و انتقال فناوری کشورهای عضو D۸»، «عضو هیئت‌مدیره صندوق پژوهش و فناوری تبادلات بین‌المللی فناورانه»، «مدیر مرکز رشد فناوری نخبگان» و «دبیر نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری» از جمله مهمترین مسئولیت‌های وی بوده است.

پیش از این نادر ثناگو مطلق، مدیرعامل شرکت خدمات هوایی پیام بود که وزیر ارتباطات وی را به عنوان عضو هیأت‌مدیره این شرکت منصوب کرد.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل