جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

هلند برای پنجمین بار اپل را جریمه کرد


1645514604 11 4008177 - هلند برای پنجمین بار اپل را جریمه کرد

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از رویترز، این پنجمین جریمه هفتگی متوالی است که مرجع مصرف کنندگان و بازارهای هلند به دلیل فراهم نکردن دسترسی به روش های پرداخت خارج از اپ استور برای اپلیکیشن های دوست یابی برای اپل تعیین کرده است.

این ناظر آنتی تراست اعلام کرد اپل از موقعیت برتر خود در بازار سواستفاده می کند و اجازه نمی دهد توسعه دهندگان نرم افزار دوستیابی در هلند از روش های پرداخت جایگزین استفاده کنند.

مرجع مصرف کنندگان و بازارهای هلند تا ۱۵ ژانویه ۲۰۲۲ میلادی به اپل مهلت داده بود تا تغییراتی در اپ استور ایجاد کند و به اپلیکیشن های دوستیابی اجازه دهد از روش های جایگزین پرداخت در اپ استور استفاده کنند. اما اپل در این مهلت اقدامات لازم را انجام داد و از آن زمان هر هفته با جریمه ای ۵ میلیون یورویی روبرو شده است.

بیشتر بخوانید :   حمایت از کسب‌وکارهای دیجیتال در «ایرانسل‌پیچ»

این ناظر اعلام کرد شرکت آمریکایی هفته گذشته هیچ پیشنهاد جدیدی برای پیروی از دستوراتش ارائه نکرده است. در بیانیه آن آمده است: ما به طور واضح برای اپل توضیح دادیم برای پیروی از دستورات چه کاری باید انجام دهند. اما تاکنون آنها هیچ پیشنهاد جدی در این زمینه انجام نداده اند.

طبق قوانین اپ استور اپل، توسعه دهندگان اپلیکیشن باید از سیستم پرداخت آن استفاده کنند و کمیسیونی ۳۰ درصدی از آنها دریافت می کنند.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل