جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

پخش مستقیم افتتاح پروژه توسعه فیبر نوری از لنز ایرانسل


4063437 - پخش مستقیم افتتاح پروژه توسعه فیبر نوری از لنز ایرانسل

به گزارش بازرگانی اینستاگرام فا به نقل از روابط عمومی ایرانسل، مراسم آنلاین افتتاح پروژۀ توسعه فیبر نوری (FTTx) با حضور دکتر عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر صادق عباسی شاهکوه، معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (رگولاتوری)، دیگر معاونین وزیر و رؤسای سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه، دکتر بیژن عباسی‌آرند مدیرعامل ایرانسل و مدیران عامل دیگر اپراتورها، امروز دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۰، از ساعت ۱۵ از تلویزیون اینترنتی لنز پخش می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند این مراسم را از طریق تلویزیون اینترنتی لنز ایرانسل و لینک اختصاصی http://lenz.ir/live/۲۹۸۸۵۳۱۴۰ تماشا کنند.

وزیر ارتباطات در مراسم آنلاین افتتاح طرح‌های ارتباطی ایرانسل به مناسبت دهۀ فجر، شامل «آغاز راه‌اندازی لایۀ جدید فرکانسی ۲۳۰۰ مگاهرتز در شبکۀ پهن‌باند همراه ایرانسل» و «بهره‌برداری از پروژۀ توسعۀ ظرفیت مرکز سوییچ ایرانسل در اصفهان»، چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۰، از ایرانسل برای پیشگامی در راه‌اندازی لایۀ جدید فرکانسی ۲۳۰۰ مگاهرتز تقدیر کرده بود و از سایر اپراتورها خواسته بود از اقدام ایرانسل الگو گرفته و گام‌های سریعتری برای اجرای پروژۀ مشابه در شبکۀ خود بردارند.

بیشتر بخوانید :   رونمایی از سرویس بی‌سیم همراه اول با نام «آواک»

زارع‌پور در مراسم آنلاین هفتۀ گذشتۀ ایرانسل، از آغاز واگذاری پورت‌های فیبرنوری به مردم خبر داده بود و ابراز امیدواری کرده بود تا پایان دولت سیزدهم، واگذاری ۲۰ میلیون پورت فیبرنوری به مردم محقق می‌شود.

دکتر عیسی زارع‌پور، همچنین شب گذشته در صفحه اینستاگرام خود، اجرای طرح ملی توسعۀ فیبر نوری منازل و کسب و کارها را از بزرگترین پروژه‌های ملی در حوزه ارتباطات دانست و از افتتاح ۵۰۰ هزار پورت فیبر نوری پرسرعت در مراسم امروز خبر داد.

ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال کشور، در سال ۱۴۰۰ نیز مانند گذشته اقداماتی جهت توسعۀ فیبر نوری در شبکۀ خود داشته است.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل