جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

نشست کمیسیون طرح حمایت جنبه مشورتی داشت


3926582 - نشست کمیسیون طرح حمایت جنبه مشورتی داشت

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از خانه ملت، رضا تقی پور انوری در تشریح نشست ۱۸ بهمن ماه کمیسیون مشترک بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی و خدمات پایه کاربردی، گفت: این نشست به دلیل ابتلای چند نفر از اعضای کمیسیون به کرونا به صورت غیررسمی برگزار شد و تنها نظرات مشورتی نمایندگان در مورد طرح اخذ شد و هیچ مصوبه‌ای نداشتیم.

وی گفت: با توجه به اتمام مهلت کارگروه مشترک که با تصمیم کمیسیون و متشکل از نمایندگان عضو کمیسیون و کارشناسان مرکز پژوهش‌ها برای بررسی کارشناسی طرح تشکیل شد، مقرر شده بود نسخه جدید طرح در نشست روز گذشته کمیسیون بررسی شود. اما متأسفانه به دلیل ابتلای چند نفر از اعضای کمیسیون به کرونا جلسه رسمیت پیدا نکرد و در این نشست به برخی سوالات پاسخ داده و نظرات مشورتی نمایندگان استماع شد. در واقع این نشست به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا، غیررسمی بود و جنبه مشورتی داشت.

تقی پور اظهار داشت: با توجه به اینکه مرکز پژوهش‌ها اعلام کرد که کار بررسی طرح طی مدت زمان ۲۰ روزه به اتمام نرسیده بنابراین مهلت بررسی طرح ۱۰ روز تمدید شد و مرکز پژوهش‌ها در پایان مهلت یک ماهه گزارش خود را برای اعضای کمیسیون مشترک ارسال کرد.

بیشتر بخوانید :   تولید اولین وانت مسابقه‌ای هیدروژنی جهان

نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم افزود: هدف اعضای کمیسیون از مهلت تعیین شده این بود که نظرات دستگاه‌های مختلف از جمله وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مرکز ملی فضای مجازی، قوه قضائیه و سایر دستگاه‌ها قبل از رأی گیری در پیش نویس کلیات طرح اعمال شود. بنابراین طی ۵ جلسه ۴ ساعته از تاریخ ۲۵ دی ماه تا ۲۹ دی ماه و با ریاست آقای یزدی خواه به عنوان رئیس کارگروه، این جلسات برگزار شد و نمایندگان دستگاه‌های مربوطه و همچنین پلیس فتا، سازمان تبلیغات اسلامی و صدا و سیما حضور داشتند و در نهایت نظرات، جمع بندی و در پیش نویس اعمال و نتیجه بررسی‌ها در نسخه نهایی در قالب گزارشی در ۹ بهمن ماه منتشر شد.

وی گفت: این گزارش باید در نشست روز گذشته کمیسیون ارائه می‌شد که به دلیلی که عنوان کردم، جلسه رسمی برگزار نشد.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی در پیام رسان ها