جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

تیک تاک نمایش محتوا براساس محدودیت سنی را آزمایش می کند


3527471 - تیک تاک نمایش محتوا براساس محدودیت سنی را آزمایش می کند

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از رویترز، تیک تاک طی سال‌های اخیر میان نوجوانان بسیار محبوب شده و اکنون مشغول انجام آزمایش کوچکی برای محتوای دسته بندی شده برای بزرگسالان است که والدین یا قیم نوجوان می‌تواند دسترسی حساب‌های کاربری او به آن را محدود کند.

این اپ اشتراک گذاری ویدئو متعلق به بایت دنس از انواع استانداردهای رتبه بندی محتوا استفاده می‌کند که قبلاً برای فیلم‌ها و بازی‌ها استفاده می‌شد. گفته می‌شود که روشی را آزمایش می‌کند تا سازندگان در برنامه مشخص کنند که آیا می‌خواهند محتوای آنها فقط توسط مخاطبان مسن‌تر مشاهده شود یا خیر.

تیک تاک پیش از این برای پست محتوایی که اختلالات غذا خوردن را ترویج می‌کرد، با انتقاداتی روبرو شد و اکنون ممنوعیتی برای چنین محتوایی در نظر گرفته است. این پلتفرم همچنین اعلام کرد پست‌های ترویج دهنده اختلالات غذا خوردن را حذف می‌کند.

بیشتر بخوانید :   دست آمازون برای کپی کالاها در هند رو شد

شبکه‌های اجتماعی و پلتفرم‌ها به دلیل روش‌های شان در خصوص سلامت و ایمنی کاربران نوجوان تحت تحقیقات دقیق قرار گرفته‌اند. متا پلتفرمز (شرکت مادر فیس بوک، اینستاگرام و واتس اپ) از سوی قانون گذاران آمریکا برای طرحی جهت ارائه اینستاگرام کودکان با انتقادات زیادی روبرو شد.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی در پیام رسان ها
آموزش طراحی سایت