۲ سناتور آمریکایی خواهان تحقیق درباره شیوه های کار در آمازون شدند


3786400 - ۲ سناتور آمریکایی خواهان تحقیق درباره شیوه های کار در آمازون شدند

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از رویترز، براون یک سناتور دموکرات و رئیس کمیته بانکداری در نامه ای نوشت: از هر ۱۷۰ کارگر آمریکایی یک نفر در آمازون کار می کند و این امر نشان دهنده توجه ما به عادلانه بودن برخورد شرکت با کارمندان و در راستای قانون است. ما از شما می خواهیم تا با استفاده از هر مکانیسمی که در اختیار دارید، عملکردهای این شرکت درباره نیروی کار و استخدام را به سرعت بررسی کنید.

قانونگذاران اشاره کردند شورای ملی روابط کار آمریکا اعلام کرد آمازون کارمندی که درباره شرایط غیر ایمن کاری طی پاندمی کرونا گله کرده و همچنین ۲ کارمند دیگری که از عملکردهای شرکت انتقاد کرده اند را به طور غیرقانونی اخراج کرده است.

بیشتر بخوانید :   سناتورهای آمریکایی پیگیر شرایط امنیتی تیک تاک

همچنین این شورا دستور برگزاری مجدد انتخابات توسط کارگرانی را داد که به عدم تشکیل اتحادیه رای دادند زیرا اقدامات آمازون انتخابات آزاد و عادلانه را غیرممکن کرد.

در ماه جاری میلادی قانونگذاران اعلام کردند اداره ایمنی و بهداشت حرفه ای آمریکا تحقیقاتی درباره مرگ ۶ کارگر آمازون هنگام ویران شدن انبار شرکت در ایالت ایلینویز طی تندباد انجام دهد.

قانونگذاران در نامه خود نوشته اند: کارگران آمازون درباره فقدان آموزش های واکنش اورژانسی، سیاست های سختگیرانه عدم استفاده از موبایل و انتظار از کارمندان برای فعالیت طی هشدارهای تندباد ابراز نگرانی کرده اند.

Rate this post

آموزش اینستاگرام؛ از اولین قدم تا کسب درآمد - آکادمی نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها