جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

سهامداران آمازون خواستار تحقیقات مستقل درباره وضعیت کارگران


3735304 - سهامداران آمازون خواستار تحقیقات مستقل درباره وضعیت کارگران

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از ورج، این درخواست برای بررسی با توجه به اطلاعاتی انجام می شود که کارگران آمازون و کارشناسان در ایمنی محل کار و نظارت فراهم می کنند.

در درخواست سهامداران آمده است: در حالی که آمازون تلاش دارد به ایمن ترین محل کار در زمین تبدیل شود، به بررسی عملکردهایی نیاز است که سبب شده اند میزان جراحات حین کار در شرکت به بالاترین میزان برسد و هدف انتقادات قرار گیرد. با توجه به آنکه نظارت و نرخ تعیین شده برای بهره وری به میزان بالای جراحت ها مربوط است، از آمازون می خواهیم بررسی مستقلی درباره این علمکردها انجام دهد.

اگر آمازون با این درخواست مخالفت نکند، سهامداران در جلسه سالانه شرکت که در ماه می برگزار می شود، درباره آن رای گیری می کنند.

بیشتر بخوانید :   تغییر تعرفه های ارتباطات/ حداقل سرعت اینترنت به ۳۰ می رسد

مری بت گلگر یکی از مدیران شرکت «ایمپکت اینوستمنتس»، از ثبت کنندگان این درخواست است. او معتقد است آمازون باید مدل کسب وکاری خود و همچنین درآمد و نرخ جراحت های بالای خود را ارزیابی کند.

او به مشکلات و نگرانی های ایمنی متعدد طی دوران پاندمی کووید ۱۹ در آمازون و همچنین مرگ ۶ نفر در یکی از انبارهای شرکت در ایالت ایلینویز به دلیل وقوع تندباد در ۱۰ دسامبر سال جاری میلادی اشاره می کند.

این حوادث سوالاتی جدی به وجود آورده است.

در این میان کورتنی براون یکی از کارگران انبار آمازون در نیوجرسی و رهبر گروه کارگری «یونایتد فور رسپکت» در ۷ دسامبر سال جاری در مقابل کنگره درباره شرایط کاری در واحد مذکور شهادت داد.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل