3995625 - معاون سیاستگذاری و اعتباربخشی سازمان فناوری اطلاعات منصوب شد

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از سازمان فناوری اطلاعات ایران، محمد خوانساری معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران در حکمی حامد منکرسی را به سمت معاون سیاست‌گذاری و اعتباربخشی این سازمان منصوب کرد.

در این حکم علاوه بر وظایف مشخص این جایگاه، ماموریت‌هایی نیز در نظر گرفته شده است که اهم آنها عبارتند از: ایجاد و تقویت نظام تنظیم‌گری حوزه فناوری اطلاعات، برنامه‌ریزی در جهت حرکت به سمت سازمان فناوری اطلاعات، به کارگیری مدل‌های نوین رقابتی در مدیریت نوآوری و جلب مشارکت بخش خصوصی و نیز تدوین سیاست‌ها و ضوابط در جهت حمایت هدفمند از کسب و کارهای نوین دیجیتال.

بیشتر بخوانید :   نگاهداری: موضع مرکز پژوهش‌ها کارشناسی است

حامد منکرسی دارای مدرک دکتری تخصصی مهندسی کامپیوتر با گرایش هوش مصنوعی از دانشگاه سیدنی است. وی عضو هیأت علمی گروه مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات و مدیر طرح، برنامه و نظارت راهبردی دانشگاه رازی نیز است.

پیش از این شهره ناصری معاون سیاستگذاری و اعتباربخشی سازمان فناوری اطلاعات ایران بود.

ادارات کل معاونت سیاست‌گذاری و اعتباربخشی فناوری اطلاعات در سازمان فناوری اطلاعات ایران شامل دفتر همکاری‌های فراسازمانی، ارتباط با صنعت و دانشگاه، اداره کل اعتباربخشی و صدور پروانه، پایش، ممیزی و نظارت و هم‌چنین توسعه راهبردها و سیاست‌ها می‌شوند.

Rate this post
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

خرید آنلاین آموزش
پکیج لینک پسورد
پکیج سن زیر13 سال