جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

اختلال خدمات کلود آمازون وب سایت‌های مشهور را از کار انداخت


3982608 - اختلال خدمات کلود آمازون وب سایت‌های مشهور را از کار انداخت

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از رویترز، از جمله مهم‌ترین سایت‌های مختل شده می‌توان به نتفلیکس، دیزنی پلاس، رابین هود و تعداد زیادی از اپلیکیشن‌های وابسته به خدمات کلود آمازون اشاره کرد.

نکته جالب اینکه اختلال یادشده باعث شد حتی تعدادی از وب سایت‌های تجارت الکترونیک آمازون نیز از دسترس خارج شوند و این رویداد در آستانه تعطیلات کریسمس موجب ناخشنودی بسیاری از کاربران شده است.

آمازون با صدور بیانیه‌ای از بازگشت بسیاری از خدمات خود به حالت عادی خبر داده و افزوده که در تلاش است سایر خدمات خود را نیز به حالت عادی بازگرداند.

دوربین‌های امنیتی Ring آمازون، برنامه بانکداری تلفن همراه Chime و جاروبرقی رباتیک iRobot که از خدمات کلود آمازون استفاده می‌کنند، هم طبق گزارش‌های درج شده در صفحات شبکه‌های اجتماعی دچار مشکل شدند.

بیشتر بخوانید :   برخورد آلمان با نقض کپی‌رایت در یوتیوب

نتفلیکس که تقریباً تمام زیرساخت‌های خود را بر روی خدمات کلود آمازون مستقر کرده، به دنبال وقوع این اختلال ۲۶ درصد از ترافیک خود را از دست داد.

آمازون مدعی شده که این قطعی مربوط به برخی سخت افزارهای شبکه بوده و به رابط برنامه نویسی آمازون و مجموعه‌ای از پروتکل‌ها که برای ساخت و یکپارچه سازی نرم افزارهای کاربردی استفاده می‌شود، مرتبط است.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل