جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

قابلیت پیام های حذف شونده واتس اپ گسترده تر می شود

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از پرس اسوسیشن، همچنین این آپدیت به کاربران اجازه می‌دهد با انتخاب ۳ گزینه (۲۴ ساعت، ۷ یا ۹۰ روز) مدت زمانی که پس از آن پیام حذف می‌شود را نیز تعیین کنند.

در حال حاضر کاربران می‌توانند قابلیت پیام‌های حذف شونده را برای چت های فردی فعال کنند. با فعال شدن قابلیت مذکور پیام‌ها پس از ۷ روز از چت حذف می‌شوند. اما با جدیدترین آپدیت قابلیت مذکور برای تمام چت ها و بلافاصله پس از شروع آن، فراهم شود.

3981488 - قابلیت پیام های حذف شونده واتس اپ گسترده تر می شود

این پیام رسان تأیید کرد قابلیت مذکور انتخابی است و پیام‌ها یا چت های فعلی را تغییر نمی‌دهد یا حذف نمی‌کند. به گفته واتس اپ هدف از این تغییر فراهم کردن گزینه‌های انتخابی بیشتر برای حفاظت از حریم خصوصی کاربران است.

بیشتر بخوانید :   ثبت احوال موظف به ارائه سرویس جدید در مرکز ملی تبادل اطلاعات شد

در پست وبلاگی واتس اپ آمده است: این قابلیت در حقیقت گزینه انتخابی شما برای برقراری ارتباط با افراد در واتس اپ است. البته اگر فردی بخواهد محتوای یک چت خاص به طور دائم باقی بماند، به راحتی می‌تواند تنظیمات را به حالت قبل برگرداند. ما معتقدیم پیام‌های حذف شونده همراه رمزگذاری سربه سر ۲ ویژگی حیاتی و معرف سرویس پیام رسان خصوصی امروزی هستند و علاوه برآن ما را به گفتگوی رو در رو یک گام نزدیک تر می‌کنند.

کاربران برای دسترسی به قابلیت جدید باید به بخش تنظیمات خصوصی در و اتس اپ بروند روی گزینه «تایمر پیش فرض پیام» مراجعه کنند.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل