جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

جلسه شورای اجرایی فناوری اطلاعات با حضور رئیس جمهور برگزار می شود


3974825 - جلسه شورای اجرایی فناوری اطلاعات با حضور رئیس جمهور برگزار می شود

به گزارش اینستاگرام فا، رضا باقری اصل دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات بعدازظهر امروز در نشست خبری با اعلام این خبر گفت: نخستین جلسه شورای اجرایی فناوری اطلاعات در دولت سیزدهم با حضور ابراهیم رئیسی به زودی برگزار می شود و در آن اصول و الزامات حاکم بر تحقق دولت هوشمند به تصویب می رسد.

وی با بیان اینکه هم اکنون دبیرخانه شورای اجرایی فناوری اطلاعات تکالیف دستگاه ها در الکترونیکی شدن و وضعیت بلوغ هر یک از دستگاه ها را احصا و شناسایی کرده است، گفت: این گزارش در جلسه شورای اجرایی فناوری اطلاعات به استحضار رئیس جمهور می رسد و رئیس جمهور به دستگاه هایی که در این زمینه کاستی داشته و عقب هستند تکلیف خواهد کرد که به سمت الکترونیکی شدن پیش روند.

بیشتر بخوانید :   ثبت ۲ شکایت جدید علیه فیس بوک

باقری اصل گفت: طی کردن دولت گذار از دولت الکترونیک به دولت هوشمند و اصول حاکم بر تحقق دولت هوشمند در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

وی تصریح کرد: موضوع شعار «فقط یک بار» با این هدف که دیتای مردم تنها به یک درگاه واحد دولت متصل شود و مردم تنها از یک درگاه بتوانند سرویس های متعددی را بگیرند، تعرف شده است.

دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات تاکید کرد: با تحقق این هدف و رسیدن دستگاه ها به بلوغ الکترونیکی امیدواریم چالش ارائه کپی کارت هوشمند ملی در دستگاه های دولتی و خدمات دهنده حذف شود. ما معتقدیم در این زمینه آمادگی پلتفرمی و زیرساختی وجود دارد و دستگاه های اجرایی باید نسبت به تبادل داده اقدام کنند.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل