جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

نگاهداری: موضع مرکز پژوهش‌ها کارشناسی است


84 3354531 - نگاهداری: موضع مرکز پژوهش‌ها کارشناسی است

بابک نگاهداری در گفتگو با اینستاگرام فا گفت: در موضوع ارجاع پیش نویس قانون حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی موضع مرکز پژوهش ها صرفا موضوعات کارشناسی و فنی با رعایت مصالح نظام و مردم خواهد بود و تصمیم گیرنده نهایی نمایندگان خواهند بود.

نگاهداری افزود: از زمان ارجاع موضوع به مرکز پژوهش ها تدارک گسترده ای برای تجمیع نظرات موافقان و مخالفان صورت گرفته و تلاش خواهیم کرد در جلسات کارشناسی فراوانی که با همه گروههای مرجع و ذینفع از جمله کسب و کارها، ارائه کنندگان خدمات و تولیدکنندگان داخلی در فضای مجازی و سایر گروه‌های کاربری یا تولیدی یا خدماتی در فضای مجازی برگزار خواهیم کرد به جمع بندی کارشناسی قابل قبولی برسیم.

رئیس مرکز پژوهش های مجلس افزود: حقوق کاربران در فضای مجازی، تا کنون در قوانین مورد تصریح قرار نگرفته و کسی آن را مورد تاکید و حمایت قرار نداده بود.

بیشتر بخوانید :   شبکه اینترنت ۶G تا ۲۰۳۰ از راه می رسد

وی افزود: این طرح باید برای اطمینان بخشی به مردم هم برنامه داشته باشد تا هم بتواند دسترسی آنها به فضای مجازی را توسعه دهد و هم آسیب‌های آن را تا حد امکان کاهش دهد.

نگاهداری افزود: صبوری از لازمه های کار کارشناسی است که خوشبختانه این موضوع هم از سوی نمایندگان درگیر طرح مورد اهتمام جدی قرار دارد. در گفتگویی که با ریاست کمیسیون مشترک داشتیم، قرار بر این شد که گزارش و جمع‌بندی مرکز پژوهش‌های مجلس ظرف مدت یک ماه نهایی شود.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل