جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

فراخوان وزارت ارتباطات برای حضور دستگاههای دولتی در الکامپ 


3187551 - فراخوان وزارت ارتباطات برای حضور دستگاههای دولتی در الکامپ 

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز شنبه ۱۳ آذرماه با ارسال نامه‌ای به نهادها و دستگاه‌های دولتی خواستار حضور آنها در بیست و ششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) شد.

نمایشگاه الکامپ پس از دو سال وقفه با شعار «فناوری برای مردم» از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران به‌عنوان مجری و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان فناوری اطلاعات ایران و دبیرخانه شورای اجرایی فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) به‌عنوان حامی این نمایشگاه خواهند بود.

بیشتر بخوانید :   گوگل به کارمندان موقت دستمزد کم پرداخت کرده است

در نامه وزارت ارتباطات آمده است: «ارائه دستاوردهای موفق دستگاه‌های دولتی از جمله دستاوردهای دولت الکترونیک در خدمات برخط، آموزش برخط، سلامت الکترونیک، دورکاری کارکنان دولت و… در دوران شیوع ویروس کرونا از اهداف بخش دولت الکترونیک در این نمایشگاه خواهد بود.

حضور و ارائه دستاوردها، پیشرفت‌ها و توانمندی‌های آن دستگاه می‌تواند به تبیین نقش سازنده آن مجموعه در دوران مقابله با شیوع ویروس کرونا بپردازد.»

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل