جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

سرانه مرسولات پستی در کشور پایین است


3260780 - سرانه مرسولات پستی در کشور پایین است

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، صادق عباسی شاهکوه در دیدار با مدیران و کارکنان دفتر نظارت بر خدمات پستی و دفاتر پیشخوان خدمات رگولاتوری، با اشاره به اینکه بخش پست پشتوانه مهمی برای حوزه ICT است، گفت: یکی از اولویت‌های دفتر نظارت بر خدمات پستی و پیشخوان خدمات باید کمک به رشد بخش خصوصی در حوزه پست و دفاتر پیشخوان باشد. در واقع رگولاتوری در ارتباط با اپراتورها دو نقش اساسی دارد؛ یکی نقش نظارتی که به واسطه آن خدمات با کیفیت به مردم ارائه شود و دیگری نقش حمایتی از اپراتورها، که بتوانند در این بازار شکل گرفته و فعالیت کنند.

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: به دلیل وجود روش‌های متنوع ارسال مرسوله، سرانه مرسولات پستی در کشور در مقایسه با سایر کشورها پایین است؛ اما با ساماندهی این حوزه، ظرفیت خوبی برای فعالیت اپراتورهای دولتی و خصوصی وجود دارد.

بیشتر بخوانید :   آغاز فروش ویژه سیمکارت دائمی جوانان همراه اول با شماره‌های خاص

وی تاکید کرد: مهمترین هدف رگولاتوری، ایجاد فضای رقابتی مناسب در ارائه خدمات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات است که با شکل‌گیری این فضا، بار نظارتی رگولاتوری نیز کمتر می‌شود. چرا که بازار در جزئیات مربوط به فعالیت بازیگران وارد حالت خود تنظیم‌گری می‌شود.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: با توسعه دولت الکترونیک و ارائه خدمات بر بسترهای الکترونیکی باید مطالعات آینده پژوهی درباره آینده کسب و کارها در رگولاتوری انجام شود.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل