جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

شکایت کارکنان سابق گوگل به علت عدم نقض تعهدات و اخراج


3677932 - شکایت کارکنان سابق گوگل به علت عدم نقض تعهدات و اخراج

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از رویترز، شعار کاری مشهور گوگل «شرور نباش» است که کارکنان اخراجی گوگل در شکایت خود مدعی شده‌اند، این شرکت در عمل توجهی به شعار مذکور ندارد و به آن احترام نمی‌گذارد.

بر اساس شکایتی که توسط کارکنان یادشده تقدیم دادگاهی در کالیفرنیا شده، ربکا ریورز، سوفی و مالدمن و پل دوک مدعی شده‌اند آنها دو سال قبل بدان علت اخراج شدند که به تعهد کاری خود در مورد اعلام نقض شعار “شرور نباش” گوگل عمل کرده بودند.

گوگل تا به حال واکنشی به ادعاهای این افراد نشان نداده است. این شرکت قبلاً گفته بود که کارمندان اخراجی سیاست‌های امنیت داده‌ها را در گوگل نقض کرده‌اند.

این سه مهندس نرم‌افزار سابق گوگل نگرانی‌هایی را در انجمن‌های داخل این شرکت در مورد فروش احتمالی خدمات فناوری ابری گوگل به مقامات اداره مهاجرت ایالات متحده مطرح کرده بودند. این اداره در آن زمان از روش‌های بازداشتی استفاده می‌کرد که توسط فعالان حقوق بشر غیرانسانی تلقی می‌شد، از جمله این روش‌ها می‌توان به جدا کردن کودکان مهاجر از خانواده‌هایشان اشاره کرد.

بیشتر بخوانید :   تصویب آئین‌نامه حمایت از تولید دانش‌بنیان حوزه ICT در دستور کار

از نظر این سه نفر، اقدام اداره مهاجرت آمریکا بر اساس سیاست‌های گوگل، مصداق عملکرد شریرانه است. زیرا این شرکت در سیاست گذاری خود تصریح کرده: شرافتمندانه رفتار کنید و با یکدیگر محترمانه رفتار کنید و بالاترین استانداردهای ممکن برای رفتار تجاری اخلاقی را رعایت کنید. گوگل از سال ۲۰۰۴ شعار شرور نباش را سرلوحه رفتار خود قرار داده و مدعی است آن را ارزش کلیدی خود تلقی می‌کند.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل