پیش‌نویس قانون تبلیغات آنلاین چین نهایی شد


96 3952607 - پیش‌نویس قانون تبلیغات آنلاین چین نهایی شد

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از ویون، قرار است بحث و بررسی برای نهایی کردن این پیش‌نویس تا ۲۵ دسامبر ادامه یابد. بر اساس پیش‌نویس مذکور، تبلیغاتی که هدف از آنها تأثیرگذاری بر کودکان و ترویج بازی‌های آنلاین، لوازم آرایشی و بهداشتی و خدمات درمانی باشد، ممنوع می‌شوند.

اداره ایالتی تنظیم بازار چین در این مورد گفته است: استانداردهای تبلیغات باید «الزامات ایجاد تمدنی معنوی و ترویج فرهنگ سنتی عالی ملت چین را در خود داشته باشند.»

برخی شرکت‌های بزرگ فناوری در چین مجبور شده‌اند ارائه برخی خدمات جدید را تا زمان مشخص شدن میزان تبعیت آنها از قوانین رگولاتوری در ارتباط با اینترنت متوقف کنند. همچنین برخی شرکت‌های فناوری در این کشور به علت عدم تبعیت از قوانین امنیت سایبری و به خطر انداختن حریم شخصی کاربران با مجازات‌هایی مواجه شده‌اند از جمله آنها می‌توان به دیدی ارائه دهنده خدمات تاکسی اینترنتی اشاره کرد.

بیشتر بخوانید :   نمایشگر نشکن موبایل از جنس صدف دریایی تولید شد

رگولاتوری چین همچنین از شرکت‌های آی تی در این کشور خواسته تا جلوگیری از افشای اطلاعات شخصی مشتریان خدمات خود را تضمین کرده و مشخص کنند چه نوع داده‌هایی را از شهروندان جمع‌آوری کرده و نگهداری می‌کنند. آنها همچنین موظف هستند بدین منظور رضایت کاربران را هم جلب کنند.

Rate this post

آموزش اینستاگرام؛ از اولین قدم تا کسب درآمد - آکادمی نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها