3909400 - صحبت کردن کارمندان اپل درباره شرایط کاری آزاد شد

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از رویترز، پیام مذکور در حالی منتشر شده که برخی از کارمندان از شرکت خواسته‌اند تا با اقدامات بیشتری عدم شکاف‌های ناعادلانه در دستمزد را تضمین کند.

اپل در یک پست داخلی شرکت اعلام کرد: سیاست‌هایش مانع از آن نیست که کارمندان آزادانه درباره شرایط کاری حرف بزنند. در بخشی از این پست آمده است: ما کارمندان را تشویق می‌کنیم تا نگرانی‌های خود را در داخل یا خارج شرکت بیان کنند.

به گفته جانک پاریش کارمند سابق اپل، سیاست کسب و کاری اپل هم اکنون نشان می‌دهد کارمندان برای صحبت کردن درباره دستمزدهایشان، ساعات و شرایط کاری تحت فشار نیستند اما کارمندانی که در ماه‌های اخیر در این باره صحبت کرده‌اند با فشارهایی از سوی شرکت برای عدم افشای شرایط شان روبرو شدند.

بیشتر بخوانید :   تجهیزات بیوتکنولوژی در لیست اول تحریم‌ها علیه کشور است

پاریش به دلیل نقش اش در انتقادات کارمندان علیه این شرکت اخراج شد. او در این باره می‌گوید: نخستین گام اطمینان حاصل کردن از آن است که کارمندان از حقوق خود آگاه هستند.

اپل قبلاً اعلام کرده بود درباره موضوعات خصوصی کارمندانش بحث نمی‌کند و به ایجاد و حفظ فضای کاری مثبت متعهد است.

اقدام این غول فناوری در حالی انجام می‌شود که طیف وسیعی از کارمندان شرکت‌های فناوری در سیلیکون ولی خواهان صحبت درباره شرایط کاری خود و تأثیر فناوری بر جامعه هستند.

Rate this post
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − شش =

خرید آنلاین آموزش
پکیج لینک پسورد
پکیج سن زیر13 سال