جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

سنای آمریکا منتقد گوگل را برای سمت کلیدی آنتی تراست انتخاب کرد


3959320 - سنای آمریکا منتقد گوگل را برای سمت کلیدی آنتی تراست انتخاب کرد

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از رویترز، کانتر در سخنرانی خود تعهد کرد قوانین آنتی تراست در حوزه‌های کشاورزی، تولید دارو، بازار کار و شرکت‌های بزرگ فناوری را اجرا کند.

او سومین فرد با تجربه در حوزه فناوری است که از سوی سنا برای سمت‌های کلیدی آنتی تراست در این کشور انتخاب می‌شود. پیش از او «تیم وو» به عنوان دستیار ویژه رئیس جمهور در امور فناوری و سیاست رقابت و «لینا خان» به عنوان رئیس کمیسیون فدرال تجارت انتخاب شده‌اند.

کانتر ریاست بخش آنتی تراست وزارت دادگستری را در حالی بر عهده می‌گیرد که مقامات خواستار اجرای سختگیرانه تر قوانین هستند و از سوی دیگر هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه نیز از پلتفرم‌های اینترنتی مانند فیس بوک، آمازون و اپل انتقاد دارند. این شرکت‌ها با تمام قوا هرگونه اقدام خلاف قانون را انکار می‌کنند.

بیشتر بخوانید :   تشریح فعالیت‌های همراه اول در ۵G

رئیس جدید بخش آنتی تراست وزارت دادگستری آمریکا سال‌ها وکالت رقبای گوگل را برعهده داشته است. این در حالی است که سال گذشته وزارت دادگستری آمریکا به دلیل نقض قوانین آنتی تراست در گوگل برای ایجاد مانع در فعالیت موتور جستجوهای رقیب از این شرکت، شکایت کرده است. دولت آمریکا مشغول آماده سازی دومین شکایت از این شرکت است که محور آن کسب وکار تبلیغات دیجیتالی است.

البته وزرات دادگستری مشغول تحقیق در اپل به دلیل نقض قوانین آنتی تراست است.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل